Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Business Tiskové Zprávy

Získejte finanční podporu od Tesca v jejich celostátní soutěži

TEsco

Společnost Tesco zahájila již 4. ročník úspěšného programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“. Až do 29. března 2018 se do programu se svými projekty mohou přihlásit všechny neziskové a příspěvkové organizace.

Ty,které se zaměřují na podporu revitalizace prostředí, vzdělávání, zdravého životního stylu, sociálně slabých a znevýhodněných skupin, dětí nebo nezaměstnaných, a to v 90 regionech napříč celou republikou. Každý vítězný projekt získá prostřednictvím Nadačního fondu Tesco finanční příspěvek ve výši 30 000 korun. Nově finanční podporu získají i projekty, které se umístí na druhém a třetím místě. Celkem Tesco rozdělí přes 5 milionů korun.

Nenechte si ujít svou příležitost

Program společnosti Tesco “Vy rozhodujete, my pomáháme” je celostátní výzva pro žádosti neziskových a příspěvkových organizací, které jsou aktivní tam, kde zákazníci a zaměstnanci obchodů Tesco žijí. Poprvé byl spuštěn v roce 2016. Stejně jako v předešlých ročnících je rozhodnutí plně v rukou zákazníků Tesco. „Uvědomujeme si jak je finanční podpora lokálních projektů důležitá. Letos poprvé získají finanční prostředky i všechny projekty, které se umístí na druhém a třetím místě, “ doplňuje Yana Pancheva, manažerka společenské odpovědnosti Tesco.

Všechny přihlášené projekty budou hodnoceny porotou složenou ze zástupců odborného garanta Nadace rozvoje občanské společnosti a vybraných zaměstnanců společnosti Tesco. Společně prověří nominované projekty z hlediska jejich transparentnosti, důvěryhodnosti, udržitelnosti, z hlediska jejich dopadu na komunitu a potenciál pro zapojení členů komunity. Poté budou z 90 regionů vybrány tři projekty, které postoupí do finálního hlasování, kde o vítězích rozhodnou zákazníci prodejen Tesco. Vítězné projekty získají stejně jako v předchozích letech 30 000 Kč na realizaci. Projekty, které se umístí na druhém místě, získají 16 000 korun, projekty na třetích místech pak 10 000 korun. Na všech obchodech budou po dobu hlasování umístěny hlasovací zařízení s popisem všech tří nominovaných projektů na daném obchodě.

Od 7. května do 4. června 2018 získají zákazníci za každý nákup hlasovací žeton, kterým pak mohou podpořit vybraný projekt neziskové organizace v jejich okolí. Obchodní řetězec pak vyhlásí vítěze v týdnu od 20. června.

Více informací a postup jak se do programu přihlásit najdete na https://pomahame.itesco.cz/.

Podobné příspěvky

Hervis odměnil školy za účast jejich žáků v Sazka Olympijském víceboji výhrami za milion korun

Redakce

Pražská ZOO nabídne vskutku čertovskou podívanou

Redakce

Westfield Chodov letos přinese vánoční atmosféru stovce potřebných až domů

Redakce