Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Doprava

Ani Hamilton se za pár hodin v autoškole řídit nenaučil

Ellenator
Žádný učený z nebe nespadl a každá zkušenost se počítá. Jak se říká “těžko na cvičišti, lehko na bojišti”. A dnešní provoz na silnicích bohužel často bitevní pole připomíná. Na řidičském kempu si ale každý teenager v bezpečí vyzkouší manévry, které mu v běžném provozu mohou zachránit život. Kromě toho si užije spoustu zábavy a soutěží, při kterých zlepší své řidičské dovednosti. Jde o plnohodnotný čtyřmístný automobil s kufrem na nákup a evropskou homologací, úspěšnými nárazovými zkouškami EuroNCAP, vyráběný v automobilové kvalitě podle automobilových norem.

CHCEŠ SI ZKUSIT ŘÍDIT AUTO A NEČEKAT DO OSMNÁCTI?

EllenatorFiat Ellenator má 4 airbagy, ABS, ESP, samonosnou ocelovou karoserii.  Nechybí posilovač řízení a brzd. Uvnitř je to klasická 500, jak ji známe a nechybí ani klimatizace. Protože jde o Fiat 500 může z příplatkové výbavy dostat třeba prosklenou střechu, navigaci, tempomat nebo xenonové světlomety.

Vzhledem k častému řazení je vynikající “školou” pro všechny, kteří se učí jezdit a řazení jim dělá problém…S Fiatem 500 Ellenator můžete jezdit již od 16 let.

Fiat 500 upravený od  společností Ellenator je auto pro teenagery od 16 let
Ellenator je Fiat 500 upravený do kategorie L5e, legislativně jde o motorovou tříkolku, byť má ve skutečnosti kola čtyři. Vozidlo má originální motor Fiat 1.2 l, manuální převodovku, snížený výkon na 15 kW a maximální rychlost 90 km/h. Díky těmto úpravám ho lze řídit od 16 let s oprávněním A1 (motocykl do 125 ccm).
Kdo si to nejvíc užije?
Ellenatora si může osahat kdokoli. Ale nejpřínosnější je to možná právě pro tebe (věk 14 – 20 let), pokud si chceš vyzkoušet řízení auta. Vždycky se hodí zdokonalit se ve správných řidičských návycích a v bezpečné jízdě.

Zážitková jízda je skvělá pro každého borce či frajerku od 14 let, a to bez ohledu na vlastnictví řidičského oprávnění. Každá jízda probíhá individuálně dle řidičských schopností a potřeb.

  • budete řídit celkem 3 hodiny čistého času (to už je dost času na pořádný pokrok!)
Co když už máte řidičák? (A1 nebo B)
  • gratulujeme – tak to si nejprve s námi na parkovišti ujasníte správné návyky
  • a po odstranění případných zlozvyků se vydáme do provozu
  • budeme se věnovat hlavně plynulé jízdě, předvídání rizik a řešení krizových situací
  • když budete chtít, můžeme se věnovat i parkování, couvání, jízdě v noci nebo tomu co se potřebujete zlepšit

https://www.youtube.com/watch?v=Kz_mjh-R57c

email: chci@ellenator.cz tel. 772 777 444

https://www.ellenator.cz/

Podobné příspěvky

Odbory ROH útočí na Dopravní podnik Praha

Afri

Za zpožděný let, dostanou cestující peníze zpět!

Afri

Trasa metra D – stavba čtvrté trasy zahájena

Afri