Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Krimi

Agresivní muž napadl personál nemocnice…

Agresivní muž napadl personál nemocnice. Uklidnila ho až přivolaná hlídka strážníků

Včera v půl páté ráno přijali strážníci z Prahy 10 oznámení, že na oddělení interny FN Královské Vinohrady je agresivní opilý pacient.

Před internou již na hlídku čekal pracovník bezpečnostní agentury, který strážníkům sdělil, že se zjevně opilý muž v průběhu ošetření začal chovat agresivně, chytil ho za uniformu a pokusil se ho shodit na zem. Když strážníci vstoupili do čekárny, uviděli zdravotnice, jak se muže pokoušejí udržet na kolečkovém křesle a ten se je snaží pokousat. Hlídka proti muži ihned zakročila a za použití donucovacích prostředků mu zabránila v dalším napadání nemocničního personálu. Muž se poté uklidnil. Za své chování se nakonec i omluvil.

Strážníci zadrželi muže podezřelého z poškození několika vozidel

Včera večer přijali strážníci z Prahy 15 oznámení, že v Dopravní ulici, v pražské Uhříněvsi podnapilý muž poškozuje zaparkovaná vozidla.
Strážníci se následně spojili s oznamovatelem, který uvedl, že muž mezitím odešel na přilehlé Husovo náměstí a tam sedí na lavičce. Hlídka muže ztotožnila a následnou kontrolou zjistila poškození několika vozidel. Ta měla ukopnutá zrcátka a poškozené přední dveře. Strážníci proto podezřelého muže omezili na osobní svobodě a přivolali na místo Policii ČR, která si celou věc převzala k dalšímu šetření.

Podobné příspěvky

Muž se po centru Prahy procházel s nožem v ruce

Šebík

Usnul na chodbě panelového domu

Afri

Agresor a jeho oběť

Afri