Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Krimi pes

Agresor a jeho oběť

pes

Na tísňovou linku policie volá žena, že se prochází u Vltavy, kde viděla, jak jeden pán napadl cyklistu. Muž v dresu si stěžuje, že byl napaden, lehce krvácí z obličeje, také si stěžuje na promočené boty, protože musel do řeky, aby zachránil své kolo. Na kole musel prudce zabrzdit, protože mu pes vběhl do cesty. Psovi se nic nestalo, ale páníček cyklistu přesto napadl, strhl ho z kola, dal mu pěstí a kolo hodil do řeky. Muž i se psem pak z místa odešel. Jak to celé dopadne? Uvidíte a mnohem víc na televizi Prima již v pondělí 14. září.

Rakousko na koleSledujte nové příběhy Policie v akci od 14. září na Primě. Každý všední den v 16.25. Jaké případy budou strážci zákona řešit tentokrát? S jakým úspěchem a jak zapeklité situace nakonec dopadnou?

Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc

Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, větší konflikty či podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv. Jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvézt na služebnu.

Nejzajímavější případ tohoto týdne:

Agresor a jeho oběť
  1. Na dispečink volá žena, která incident nahlásila, že vidí agresora i se psem v parku. Hlídka se vydává na určené místo. Muže dle popisu najdou, ale muž jakýkoliv incident popírá. Tvrdí, že ani svědkyni nikdy neviděl. Říká však, že cyklisté jsou teroristi a že jezdí jako blázni. Do této situace přichází napadený muž a okamžitě se začnou hádat.
Policistům se situaci podaří uklidnit, zúčastněné zvou k podání vysvětlení a všichni se rozcházejí. Policejní hlídka odjíždí, ale ne na dlouho. Za chvíli potřetí volá svědkyně, že pejskař opět napadá cyklistu a pronásleduje ho. Policistům se alespoň rychle potvrdí, kdo je agresor a kdo oběť.

Klára Kotábová

externí konzultant odd. Marketingu a PR pro televizi Prima

E klara.kotabova@iprima.cz

Podobné příspěvky

Opilý mladík ničil betonové odpadkové koše

Šebík

Multikulturalismus ANO, barbarství a parazitování NE

Afri

Agresivní opilec napadal nejprve obsluhu čerpací stanice a poté napadl i strážníky Městské policie Praha. Případ šetří Policie ČR.

Šebík