Site icon Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce

Nové díly Policie v akci

policie

Nové díly Policie v akci: Nezvaní návštěvníci v chatce, více majitelů jednoho vozu, spolupráce s arogantním chytrákem a pouliční vandal… To a mnohem víc od 28. února v podvečer na Primě

Na televizních obrazovkách se 28. února v 16.50 objeví další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Každý všední den. Na Primě.

Také v tomto týdnu se Policie v akci bude muset postavit k mnoha případům. Jak si poradí s přestupky i trestnými činy? Zde malá ochutnávka:

Kdo vlastní ten vůz?

Policejní hlídka Delta 104 se dozví, že na nedalekém místě je vykradené auto. Po příjezdu na místo zjistí, že byl ukraden přenosný počítač během okamžiku, kdy si majitel vozu odešel koupit pití – a podle jeho slov ho řádně uzamkl. Pravdou je, že s podobnými případy se policisté setkávají často, většinou odcizené předměty nejsou k nalezení, zmizí v zastavárnách a podobně. Tentokrát je to ale jinak. Hlídka od pana Líného, oznamovatele, zjistí, že v jejich blízkosti byl viděn muž v modré bundě, který se taktéž pokouší dostat do vozu. Odjedou na místo a muže tam skutečně zahlédnou. Ten se jim snaží namluvit, že je na cestě do práce a že se jen snaží vrátit do auta pro dokumenty. Ovšem neumí vysvětlit, kde vlastně pracuje. Do celé situace přichází další muž, který křičí, že je to jeho auto, a dožaduje se vysvětlení. Strážníci zkontrolují, že tomu tak opravdu je. Pachatel, muž vydávající se za majitele vozu, je pravděpodobně zloděj věcí z vozu předchozího, a když se mu naskytne příležitost, chce uprchnout. Je však ihned zastaven a při osobní kontrole hlídka zjistí, že má u sebe kromě jiného také počítač odpovídající popisu toho zcizeného z prvního vozu. Kromě toho má u sebe dálkové ovládání na centrální zamykání vozidel, díky kterému se do vozů snadno a bez poškození dostane. Muž nakonec začne vysvětlovat, že se snaží pracovat, ale nejde to, takže se živí, jak umí. Na to ale policisté nereagují a odvážejí ho na služebnu. Pravděpodobně mu budou prokázány i další trestné činy a pobude si nějakou dobu za mřížemi.

Na televizních obrazovkách se 28. února v 16.50 objeví další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. 

Klára Kotábová

Marketingový a PR konzultant

Exit mobile version