Site icon Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce

Strážníci předali Policii ČR opilou řidičku

 

Další případ řidičky pod vlivem alkoholu zaznamenali v neděli v noci strážníci pražské městské policie. Případ dále šetří Policie ČR.

V neděli krátce před jednou hodinou ráno prováděli strážníci z Prahy 14 kontrolní činnost v Českobrodské ulici, kde si všimli osobního vozidla, jehož řidička kličkovala po vozovce. Hlídka se proto rozhodla prověřit, zda žena není pod vlivem alkoholu. Podezření strážníků se začalo potvrzovat už, když žena vystoupila z auta. Měla krví podlité oči a byl z ní cítit alkohol. Žena následně nadýchala více než dvě promile alkoholu v dechu. Hlídka jí poté pro podezření ze spáchání trestného činu předala přivolaným policistům.

Strážníci vypátrali dvojici osob podezřelých z vykradení osobního automobilu

Pozorný  občan si všiml ženy a muže, kteří ukradli věci ze zaparkovaného vozidla. Strážníkům se dvojici odpovídajícího popisu podařilo vypátrat a předat kolegům ze státní policie.

22.6.2016  večer přijali strážníci z Prahy 5 oznámení, že v ulici Na Čečeličce muž a žena vzali nějaké věci ze zaparkovaného automobilu. Na místo byla ihned vyslána autohlídka strážníků, která se spojila s oznamovatelem. Ten strážníkům sdělil, že viděl muže a ženu jak přes okénko berou z vozidla nějaké věci. Dvojice se pak dala na útěk směrem na pražský Anděl. Pohotový svědek stačil pomocí telefonu ještě pořídit fotografii muže a ženy. Strážníci o celé věci vyrozuměli Policii ČR a popis muže a ženy předali ostatním hlídkám městské policie. Podezřelou dvojici se nakonec strážníkům po krátkém pátrání podařilo najít v parku Bertramka. Celou věc i k dalšímu opatření převzala Policie ČR

Rvačka na Žižkově

Konflikt několika mužů řešili v úterý večer strážníci z Prahy na pražském Žižkově. Případem se dále zabývají policisté

V úterý kolem osmé hodiny večer prováděli strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 3 kontrolní činnost v Koněvově ulici, kde si všimli dvou mužů, kteří napadali jiného muže. Hlídka ihned zakročila a dalšímu napadání zabránila. Strážníci následně oba útočníky omezili pro podezření ze spáchání trestného činu na osobní svobodě. Napadeného mladíka si převzala přivolaná záchranná služba. Případ dále šetří policisté.

Exit mobile version