Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Business Události

Peugeot představuje troje nové nadčasové hodinky

hodinky Peugeot

Peugeot představuje elegantní hodinky „Armand, SINCE 1810“, které vzdávají hold historii značky. Jejich exkluzivní design navrhlo Studio Peugeot Design Lab. Každý detail hodinek je pečlivě zpracovaný, příkladem je název Peugeot vyrytý na zadní straně pouzdra či proplétaný kovový nebo prošitý kožený řemínek. Hodinky „SINCE 1810“ doplňují stejnojmennou kolekci. Ode dneška jsou k dispozici v e-shopu https://boutique.peugeot.com za cenu 129 EUR nebo 149 EUR.

Peugeot představuje troje nové nadčasové hodinky

Milovníci historie značky Peugeot budou moci hrdě nosit stylové hodinky s moderním šedým laminovaným ciferníkem nebo s černým ciferníkem s nápisem „PEUGEOT SINCE 1810“. Nadčasové hodinky kombinují tři ručičky a ukazatel data. Díky prošitému koženému nebo proplétanému kovovému řemínku působí velmi elegantně. Používají systém quartz a jsou vodotěsné až do 50 metrů. Hodinky byly pojmenovány „Armand“ jako pocta zakladateli automobilového výrobce Peugeot.

hodinky-Peugeot_Camel·         Hodinky „Armand“ s pouzdrem z hlazené oceli (průměr 41 mm), šedým laminovaným ciferníkem a proplétaným kovovým řemínkem „Milan“: 129 €.

·         Hodinky „Armand“ s pouzdrem z leštěné oceli (průměr 41 mm), šedým laminovaným ciferníkem a černým koženým řemínkem: 129 €.

·         Hodinky „Armand“ s pouzdrem z leštěné oceli „Antic Silver“ (průměr 41 mm, patinovaný vzhled), s černým ciferníkem, koženým řemínkem „Camel“, na zadní straně pouzdra vyrytý nápis „PEUGEOT LEGEND“: 149 €.

hodiny_PeugeotDesignéři studia Peugeot Design Lab navrhli hodinky “SINCE 1810” velmi pečlivě. Pláště hodinek kombinují smyslné křivky, propracované povrchy a duté boky ve stylu nejnovějších automobilů Peugeot. Díky kvalitě leštění pouzdra získaly  elegantní vzhled, za nějž vděčí i know-how značky Peugeot v oblasti zpracování oceli. Tlačítko pro nastavení času nese podpis „Peugeot“” a na zadní straně pouzdra je vyrytý nápis „Peugeot“ nebo „Peugeot Legend“.

Tyto nové hodinky „Armand, SINCE 1810“ jsou k dispozici v e-shopu https://boutique.peugeot.com. Doplňují kolekci oblečení, lifestylových předmětů a výrobků určených ke stolování, oslavujících 210 let značky Peugeot.

Radka Matthey
Public Relations

P Automobil Import s.r.o.

Peugeot Design Lab

logo PeugeotPeugeot, značka, která má k dispozici know-how získané během více než 210 let průmyslové výroby a 130 let výroby automobilů, otevřela v červnu 2012 Peugeot Design Lab, designové studio určené pro externí zákazníky. Jeho hlavním úkolem je vyvíjení produktů, služeb a znalostí pro externí zákazníky z různých odvětví mimo automobilový průmysl. Jeho služeb využila od založení řada společností: Airbus, Dassault Aviation,  Bombardier, Carrefour, skupina Seb, Quechua… Jedním z posledních realizací je Sea Drive Concept pro Bénéteau.

 

 

 

 

Podobné příspěvky

Vzácná tekutina, bez které bychom nemohli žít

Redakce

Automatickým tříděním odpadů směřuje Praha k cirkularitě

Redakce

Tuzemskému stavebnictví chybí podpora vlády

Redakce