Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Politika

Česko jde totálně špatnou cestou, národ není v dobrém stavu, referendum nedoporučuji

 

Martin Bacík je aktivistou za suverénní Českou republiku, chce vystoupení naší vlasti z této organizace, ale současně není příznivcem referenda. Proč?

M.B.: U nás je situace odlišná od zemí, jako je Švýcarsko nebo Rakousko, kde si referendum mohou dovolit. Naše obyvatelstvo je vystavenou masivní propagandě, která má za cíl ho totálně zblbnout, což už se v podstatě podařilo. Souhlasím s novinářem Bestem (Američan Erik Best, působící v ČR jako novinář – pozn. L.T.), že u nás vlastně o ničem ani nerozhodujeme vzhledem k síle nadnárodního kapitálu a cizích médií.

L.T.: Dovedete si představit, že by zde vystoupil někdo jako Cameron, který by uspořádal referendum o vystoupení Česka z EU?

M.B.: Takovou situaci si nedovedu představit. Naše vládnoucí politická třída, která se dostala k moci, je natolik závislá na zahraničí, že by se něčeho takového neodvážila. To radši půjde proti většině českého národa, který si členství v EU nepřeje. Všechny iluze o této organizaci, které jsme jako národ měli ještě v roce 2004, kdy se konalo referendum o vstupu, ale kdy už tehdy obhajovatelé EU měli drtivou propagandistickou převahu a ke zblbnutí lidí využívali nejrůznějších lží, padly.

Poslední kapkou, který pověstný pohár naší národní trpělivosti přetekl, bylo, když nám euro-byrokrati loni chtěli nadekretovat kvóty na migranty proudící do Evropy z Afriky a Asie, a „naše“ vláda se tomuto brutálnímu nátlaku nakonec ponižujícím způsobem podvolila.

L.T.: Od té doby proběhlo mnoho demonstrací proti migrantům. Měly podle vás nějaký smysl?

M.B.: Smysl měly tak maximálně morální. Vláda je k takovým akcím totálně imunní. Ti lidé si tam přišli zaskákat a zamávat vlajkami, to ničemu nemohlo pomoci.

L.T.: V čem tkví podle vás podstata problémů v Česku?

M.B.: Zahraniční protektoři Česka jdou cestou našeho odnárodnění a úplného rozebrání národa na prvočinitele, na sobecké atomy, které zapomenou na jakoukoliv solidaritu a odpovědnost k sobě samým i k našim předkům, kteří kdysi tuto zemi budovali a něco pro ni dělali.

Společnost se pozitivně nevyvíjí, až dojde k lámání desek, nebude schopna správně zareagovat, vybojovat si svobodu. Společnost je nihilistická a hedonistická, není schopna obětí, což paradoxně bude znamenat v budoucnu a vlastně už i dnes, v přítomnosti, obrovské oběti.

L.T.: Děkuji za rozhovor

Luděk Toman

Podobné příspěvky

Upevnění spolupráce mezi Českou republikou a Republikou Kazachstán.

Afri

Senátní návrh protišmejdské novely je zmatečný, schvalme původní verzi

Afri

Volby jako ekvivalent přírodní katastrofy

Afri