Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Komunální volby 2018

„Bez práce nejsou koláče“, říká Kateřina Bartošová

Pracuje jako šéf bezpečnosti ve sněmovně a kandiduje za ODS na Praze 6 v komunálních volbách. Vystudovala pedagogickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni a obor Mediální studia na Univerzitě J.A. Komenského. Sedm let pracovala v automobilovém průmyslu jako specialista pro vyhledávání nových dodavatelů v zemích celého světa.

Od roku 2006 působila na ministerstvu zemědělství a v letech 2010 až 2014 na ministerstvu obrany. Od roku 2014 pracuje v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR.

Od mládí je zvyklá tvrdě pracovat. Ti, kdo pracují, se mají mít dobře. Ti, kdo nemohou pracovat, ať už těžce zdravotně postižení, starší spoluobčané či maminky (i tatínkové) na rodičovské dovolené, musí je stát podporovat tak, aby mohli žít slušným životem. Kdo nechce pracovat, nemůže očekávat od státu vstřícnost.

Rodina jako základ, tolerance a solidarita.

Věří v lidskou slušnost a zdravý selský rozum. Jako ředitelka bezpečnosti poslanecké sněmovny má na starosti fyzickou bezpečnost všech zaměstnanců, poslanců a návštěv.

Pečuje i o administrativní bezpečnost, uchovávání utajovaných informací a zároveň i za bezpečnost objektů. Bezpečností útvar zajišťuje chod sněmovních kontrolních komisí, např. pro kontrolu BIS, GIBS, NBÚ.

V automobilovém průmyslu se naučila být důsledná, tvrdá k sobě i ostatním. Má ráda nové výzvy a nebojí se řešit složité situace. V rámci své kandidatury nabízí voličům svůj program.

Ten zahrnuje větší bezpečnost seniorů a dětí na Praze 6, dostavbu obchvatu a prodloužení metra na letiště Václava Havla. Včetně záchytného parkoviště na Dlouhé míli.

Podobné příspěvky

Nápad vlády je totalitní!

Afri

Spolek Milion chvilek pro demokracii uspořádal demonstraci v Praze a také na dalších místech republiky

Afri

Ivan Pilný, “sekačkovej dědek”, se vrací do politiky

Afri