Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Business Události

Sportisimo expanduje na Prahu 6, otevírá tu svou novou prodejnu

Sportisimo

Společnost Sportisimo, která nedávno získala ocenění POPAI AWARDS za redesign některých svých provozoven, si pro svou 13. prodejnu v Praze vybrala Obchodní centrum Šestka. Dvoupatrová prodejna o rozloze 1200 m2 bude kvůli vládním opatřením dočasně sloužit pro odběr rezervací a objednávek z e-shopu. Obchodní centrum Šestka, ve kterém se nyní zákazníci mohou nechat také otestovat na přítomnost viru Covid-19, navzdory pandemické situaci nadále rozšiřuje nabídku obchodů a služeb a profiluje se jako skvělé místo pro rychlé a bezpečné nákupy.

Sportisimo expanduje na Prahu 6, otevírá tu svou novou prodejnu

SportisimoZákazníci Obchodního centra Šestka mohou od 12. března 2021 využívat služeb nové prodejny Sportisimo. Společnost patří se svými 105 provozovnami v České republice mezi největší tuzemské prodejce oblečení a vybavení pro sport a volný čas. Zákazníci si mohou na e-shopu vybírat z více než 400 různých značek.

„Naše služby se snažíme i v této nelehké době neustále rozšiřovat, přičemž myslíme především na potřeby a bezpečnost našich zákazníků, kteří tak mohou na jednom místě nakoupit potraviny a další základní potřeby, ale od února si navíc také vyzvednout poutavé čtení ve výdejním okénku Knihy Dobrovský nebo nyní nově kvalitní oblečení a vybavení pro sport ve Sportisimu,“ říká manažerka obchodního centra Michaela Němcová. „Naši zákazníci si navíc od března mohou v mobilní buňce v obchodním centru obstarat antigenní test na přítomnost viru Covid-19, jehož výsledky jsou známy do dvaceti minut. O odborné provedení testů se starají pracovníci Červeného kříže.“

SportisimoV Šestce najdou naši zákazníci Sportisimo v podobě, kterou dobře znají. Vzhledem k aktuální koronavirové situaci bude prodejna prozatím sloužit pro výdej rezervací a objednávek z e-shopu. Víme, že aktivní pohyb, v mezích a s respektem k aktuálním vládním opatřením, nebo domácí cvičení jsou teď pro občany hodně důležité, takže se jim s nákupem výbavy pokusíme vyjít maximálně vstříc,“ říká Zdeněk Morávek, marketingový ředitel Sportisima. 

Další letošní novinky v Obchodní centru Šestka potěší zejména milovníky módy, v průběhu dubna tu otevře svou pobočku Sinsay, a také sportovce, pro které se v Šestce buduje nové fitness centrum. Na vnitřním parkovišti u vstupu do centra je nově umístěn také automat s respirátory a dezinfekcemi.

Obchodní centrum Šestka je snadno dostupné pro obyvatele Prahy 6 autobusovou linkou 191 a 119, ale i pro všechny, kdo mají cestu na Letiště Václava Havla nebo cestují mezi Kladnem a Prahou. Zdarma je tu k dispozici 1030 parkovacích míst. Veškeré novinky o dění v centru můžete sledovat na webu www.oc-sestka.cz nebo na Facebooku.

Michaela Celárková

MediaList s.r.o.

Sportisimo: Největší řetězec se sportovním zbožím Sportisimo vyrostl z malé firmy založené v roce 1999. Aktuálně má firma celkem 185 obchodů, z toho 105 je v České republice a další jsou na Slovensku, v Rumunsku, Maďarsku, Polsku a Bulharsku. Vyjma prodejen a e-shopu zastřešuje holding také výhradní distribuci několika značek, jakými jsou třeba Umbro, O´Neill nebo Lotto. Současnými majiteli sportovního giganta jsou Thai Ngoc Nguyen, Do Hong Son, Martin Kúšik a Pavel Vajskebr. Pod jejich taktovkou zvýšilo Sportisimo ve finančním roce 2018/2019 tržby za prodej zboží o téměř 11 % na 8,4 miliardy korun.

O Obchodním centru Šestka: Obchodní centrum Šestka od svého otevření poskytuje návštěvníkům široké spektrum služeb a zázemí pro pohodlné nakupování i škálu volnočasových aktivit. Vedle obchodů oblíbených známých značek je zákazníkům k dispozici automyčka, čistírna, směnárna a bankomaty, za běžného provozu mohou využít bezplatné připojení na bezdrátovou Wi-Fi a  dětský koutek a také se občerstvit ve food courtu. Šestka nezapomíná ani na životní prostředí a hrdě se hlásí ke společenské odpovědnosti za dlouhodobě udržitelný rozvoj. Soustředí se tu nejen na ekologické nakládání s odpady a energetickou šetrnost, ale nachází se tu také dobíjecí stanice pro elektro automobily.    

Podobné příspěvky

Český průmysl drtí drahé energie a musí propouštět

Redakce

Lidovci připravili pravidla pro home office

Redakce

Čtvrtina podnikatelek se potýká s předsudky

Redakce