Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Středočeský kraj

Aquapark po předběžných tržních konzultacích

Aquapark-Pribram

Rekonstrukce aquaparku se plánuje několik let. Původní „velký“ projekt byl upraven, byly vypořádány připomínky veřejnosti, proběhly předběžné tržní konzultace a nyní zastupitelé projednají maximální možnou nabídkovou cenu díla.

Aquapark po předběžných tržních konzultacích

Příbramský aquapark je ve stavu, kdy není možné jeho rekonstrukci dále odkládat. „Na základě zprávy ředitele Sportovních zařízení Příbram je jasné, že bez připravené rekonstrukce není možné aquapark dále provozovat. Počet nutných oprav se neustále navyšuje, opravy jsou stále komplikovanější což se projevuje i v ekonomické stránce. Projekt rekonstrukce je upraven, vydaná jsou všechna potřebná povolení a posledním krokem je vyhlášení výběrového řízení na dodavatele stavby. Podle předběžných tržních konzultací je potřeba, s ohledem na současnou situaci, zvýšit limitní částku, za kterou by měly být předloženy nabídky na rekonstrukci.

O tomto navýšení budou jednat zastupitelé na svém pondělním jednání s tím, že návrh je 350 milionů korun,“ uvedl starosta Jan Konvalinka a dodal, že po schválení zastupitelstvem města dojde k vyhlášení výběrového řízení tak, aby mohla být rekonstrukce zahájena co nejdříve.

Eva Švehlová, DiS.

tisková mluvčí

Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I

Podobné příspěvky

Prezident přislíbil Středočechům pomoc v jejich úsilí přilákat do průmyslové

Šebík

Jeden z šesti betonových kolosů již u elektrárny nespatříte .

Afri

Přijďte na Den Středočeského kraje do krajských muzeí a galerií

Afri