Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Tiskové Zprávy

Globus otevřel Fresh, malý formát pro každodenní nákupy

globus

Globus dál expanduje. Na Praze 13 otevřel maloformátový obchod Fresh, kde bude nabízet širokou škálu produktů z vlastních výrob a výběr ze sortimentu privátních značek.

 Globus otevřel prodejnu v konceptu Fresh v Petržílkově ulici v pražských Stodůlkách. Na ploše 238 metrů čtverečních si mohou zákazníci vybírat z bohaté nabídky sortimentu čerstvých řeznických a pekárenských potravin vlastní výroby, hotová jídla z restaurace, ovoce a zeleninu, produkty z řady zdravého světa a koloniální zboží.

globusV malých prodejnách přibližujeme náš sortiment lidem v jejich místě bydliště. V této prodejně lidé mohou pořídit potraviny od čerstvého pečiva ke snídani přes vydatný oběd až po chutnou večeři. Jde o potraviny ve vysoké kvalitě od našich pekařů, řezníků a kuchařů. Z Freshe si mohou zákazníci také odnést čerstvou kávu v kelímku nebo rovnou hotový oběd v krabičce, řekla Aneta Turnovská, tisková mluvčí společnosti Globus. Doplnila, že obchod je přímo navázán na hypermarket na pražském Zličíně, ze kterého je několikrát denně čerstvým zbožím zásobován. Zákazníci se v Globus Fresh ve Stodůlkách setkají s pultem pečiva a cukrářských výrobků, se samoobslužnou zónou a samoobslužnými pokladnami.

globusSpolečnost Globus v současnosti provozuje patnáct velkoformátových hypermarketů s vlastní pekařskou, cukrářskou a řeznickou výrobou. Zároveň má šestnáct restaurací, které jsou součástí těchto velkých obchodů. Nově Globus otevřel restauraci v nákupním centru EUROPARK v pražských Štěrboholech, kde chystá příští rok uvést do provozu i nový velkoformátový hypermarket.

V rámci konceptu Fresh maloformátové prodejny úspěšně provozuje od roku 2018 na ploše 200 metrů čtverečních obchod v Pardubicích na sídlišti Dubina. V pražských Stodůlkách tak jde o druhou menší prodejnu v tomto konceptu.

Aneta Turnovská, tisková mluvčí Globus              

Lucie Kovandová, PR servis

 

 O společnosti 

Na český trh vstoupil holding Globus v roce 1991 založením společnosti Globus Praha s.r.o. První český hypermarket byl otevřen 4. listopadu 1996 v Brně – Ivanovicích. V současné době se na území České republiky nachází 15 hypermarketů.

V každém hypermarketu Globus je kompletní řeznická, pekařská a cukrářská výroba a vlastní restaurace. Řezníci sami bourají maso, vyrábí uzeniny a další masné výrobky. Pekaři pečou čerstvé pečivo, které připravují od zadělání těsta, přes vykynutí až po ruční zpracování. Kuchaři vaří českou klasiku i mezinárodní kuchyni podle osvědčených receptů a z pečlivě vybraných surovin. Tyto vlastní výroby Globus vyrábějí více než 700 potravin označené Poctivá výroba Globus a jsou zárukou dobře odvedené práce a vysoké kvality. 

Podobné příspěvky

Praha 2 v minulém roce zhodnotila finanční prostředky z prodeje nemovitostí o téměř 70 milionů Kč

Afri

Během úterního večera pražští strážníci ze skupiny Taxi zadrželi dva „černé“ taxikáře

Šebík

Dne 13. srpna 1945 se splnil sen čs. stíhačů

Afri