Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Tiskové Zprávy Volby

 Jdeme do toho SPOLU

volby 2012

Poměry v Česku ještě nikdy nikdo nezměnil pouhým lamentováním u piva. I proto jsme spolu s ODS a KDU-ČSL tento týden představili ideová východiska naší spolupráce do parlamentních voleb a kampaň Jdeme do toho SPOLU. Nejde o žádná bezobsažná hesla. Spolu tvoříme jedinou alternativu pro všechny středopravicové voliče, kterým záleží na tom, aby byla Česká republika moderní země, která pevně patří na Západ. A přáli bychom si, abyste do toho spolu s námi šli také Vy. Protože jedině spolu, můžeme z Česka opět udělat zemi, která překoná současnou krizi a hlavně zemi, ve které se bude opět dobře žít.

Nejsme žádné hnutí, které vám bude mazat med kolem úst a říkat bezobsažná líbivá lákadla. Jdeme do toho spolu jako jasná (a troufnu si říct jediná) alternativa pro všechny středopravicové voliče a zároveň jediná konzervativně-liberální síla, která má v srdci tradice, na nichž naše země vyrostla, ale na svět se dívá moderním pohledem,” říká předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová a dodává: „Nicméně Česko dáme dohromady jedině spolu, pojďte do toho s námi. Nikdy v historii nebylo snadnější promlouvat ke stovkám, tisícům lidí z tepla obýváků. Pojďte prosím tuto svou ohromnou sílu využít jako podporu velké změny, kterou může rok 2021 přinést. Na webové stránce pojdtesnami.cz zůstaneme společně v kontaktu.”

Za klíčové ideové body považujeme nutnou změnu daňového, sociálního, důchodového a zdravotního systému či zjednodušení sociálních dávek. Chceme také smysluplně využívat prostředky Evropské unie na transformaci ekonomiky. Hodláme také podporovat biodiverzitu, ochranu půdy a vody, šetrné hospodaření v krajině či ozelenění měst a obcí.

Jsme přesvědčeni, že Česká republika patří do Evropy a musí být nadále rovnocenným členským státem Evropské unie i NATO. Naopak koalice TOP 09, ODS a KDU-ČSL bude zárukou toho, že nedojde k další oligarchizaci politiky ani nárůstu vlivu z Číny či Ruska.

Děkujeme, že jdete s námi.

Vladan Vaněk, tiskový mluvčí TOP 09

Podobné příspěvky

Společné atributy úspěšných podnikatelek

Šebík

Veletrhy FOR PASIV a CESTY DŘEVA vás provedou světem úsporného bydlení

Afri

Nenecháme živnostníky padnout na dno

Afri