Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Tiskové Zprávy

Karolína Plíšková prodloužila spolupráci s AURES Holdings

karolina pliskova

Skupina AURES Holdings, provozovatel sítě autocenter AAA AUTO, Mototechna a Driverama, letos slaví již 30. let. Společnost vždy spolupracovala s největšími osobnostmi své doby. Tvářemi byly mimo jiné i sportovní legendy jako hokejový útočník Jaromír Jágr, závodník Alois Loprais, atlet Roman Šebrle nebo fotbalista Patrik Schick. Poslední čtyři roky jsou ambasadory i tenisové sestry Karolína a Kristýna Plíškovy, které společně prodloužily spolupráci o další rok a budou tak podporovat značky na českém i slovenském trhu.

Karolína Plíšková prodloužila spolupráci s AURES Holdings

Spolupráce se známými osobnostmi je propojena s celou naší již třicetiletou historií. Tato komunikační strategie se nám z dlouhodobého hlediska osvědčila. I proto se mezi ambasadory objevilo mnoho známých osobností, které ve své době byly na svém vrcholu popularity nebo se k němu blížily,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva skupiny AURES Holdings. Mezi osobnostmi se tak objevily sportovci jako hokejový útočník Jaromír Jágr, závodník Alois Loprais, atlet Roman Šebrle či fotbalisté Patrik Schick nebo Václav Kadlec, ale také herci jako Václav Vydra, Halina Pawlovská, Chantal Poullain, Jana Paulová, Veronika Žilková a mnoho dalších. V současnosti značky AAA AUTO a Mototechna reprezentují například MMA zápasníci Karlos Terminátor Vémola a Samuel Pirát Krištofič, herci Richard Genzer a Maroš Kramár nebo právě sestry Plíškovy. Nejnovějším přírůstkem do rodiny ambasadorů je Erdoğan Atalay, který je známý především jako představitel hlavní role Semira Gerkhana v populárním seriálu televize RTL “Kobra 11” a nově reprezentuje značku Driverama.

„Velká část osobností, se kterými jsme spolupracovali, se zároveň staly našimi zákazníky. Automobily u nás v posledních letech koupil například herec Martin Kraus, moderátorka Ladislava Nergešová i zpěvačka Ewa Farná. Mezi zákazníky ale patřil i pan prezident Václav Havel,“ doplnila Topolová. Známé tváře pak nejčastěji preferují zánovní automobily, které se prodávají pod značkou Mototechna. 

Martin Moc

Podobné příspěvky

Česká firma Dr. Digital otevírá v Gruzii virtuální kliniku 

Afri

Prezidenta a hejtmana během druhého dne cesty po Středočeském kraji vítala v Berouně i v Sedlčanech náměstí plná lidí

Šebík

Střelecký ostrov se zahalí do melancholie dánské kapely Pligten Kalder

Afri