Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Tiskové Zprávy

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PRO PODNIKÁNÍ A FRANCHISING SE STĚHUJE DO VÝSTAVNÍCH PROSTOR PVA EXPO PRAHA

Pořadatelé  mezinárodní výstavy pro podnikání a franchising začátkem roku oznámili změnu v další strategii výstavy, která se uskuteční ve dnech 15. až 17. dubna 2014.

„Již dlouho jsme uvažovali, jak se přiblížit standardním výstavním projektům z této oblasti, tak jak je známe ze zahraničí. Hotelový a konferenční rámec při prvním ročníku v Praze ukázal, že Česká republika by mohla být dalším místem, kde se schází odborníci z oblasti franchisingu a podnikání tak jak to známe s Německa, Rakouska nebo Polska a Francie. Při výběru místa pro další konání výstavy jsme se tedy rozhodli jít cestou veletržní“, říká Monika Hrubalová, spolupořadatelka výstavy pro podnikání a franchising.

Pozitivní rozvoj, který by změna výstavních prostor mohla nabídnout je pro pořadatele nejdůležitější. V případě, že chceme ještě více penetrovat povědomí o oboru franchisingu, je potřeba rozšířit i okruh zájmových skupin, které s tímto oborem podnikání pořadatelé chtějí zasáhnout. Velice důležitým bude i v letošním roce charakter doprovodných aktivit, jejich rozdělení pro profesionály, zájemce konkrétní franchisingové systémy, ale i pro ty skupiny, které se zatím o této formě podnikání chtějí informovat. Vždyť právě oblast malého a středního podnikání je v EU nejrozšířenější, zabývá se jí zhruba 2/3 evropských firem.

Pro vystavovatele se rozšířením dnů (navýšení o 1 den navíc) nebo změnou prostor nic nemění. Ceny za výstavní a prezentační stánek, účast v doprovodných programech, nebo partnerství akce zůstávají stejné.

Výstava přinese podnětné informace na téma financování a rozvoje podnikání, vzdělávání, odborné přípravy, koučingu pro začínající a malé podnikatelé. Tato prezentace firem a osobností z oboru je soustředěná nově do tří výstavních dnů) a slibuje přinést podnětné zkušenosti a rady jak zkrátit cestu od rozhodnutí podnikat k vlastnímu podnikání.  Výstava je organizovaná za významné pomoci a podpory České asociace pro franchising, Slovenské franchisingové asociace a dalšími partnery výstavy a spolupracujícími médii.

Výstava, která bude probíhat ve spojení s obsahově ještě bohatší konferencí, soustředěnou do tří dnů a zaměřenou na marketing, podnikání, financování a prezentaci franchisových systémů. Je určená všem zájemcům o tento obor podnikání. Součástí bude také hojně navštěvován projekt pro vzdělávání –  Škola franchisingu. Časově a prostorově bude mezinárodní výstava pro podnikání a franchising propojena s veletrhy B2B

Pořadatelé výstavy:

Franchise & Retail Academy s.r.o.
Lhotská 2202
193 00 Praha 9
Ing. Jiří Krajča
Tel: 603 203 828
E-mail: krajcajiri@seznam.cz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.franchising-academy.cz
www.vystavafranchisingu.sk

Poradce projektu
Monika Hrubalová
m.hrubalova@vosp.cz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 606 096 657

Press office
Vyšší odborná škola publicistiky
www.vosp.cz

Podobné příspěvky

VELETRH KOSMETIKY A KADEŘNICTVÍ -VÝSTAVIŠTĚ PRAHA HOLEŠOVICE

Šebík

NAROZENINY OPERNÍHO TENORA LUKÁŠE MORAVCE

Šebík

Eva Holubová: nejlépe se cítím, když mě fotí moje dcera!

Afri