Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Lifestyle Tiskové Zprávy Životní styl

Nebojte se ukázat lokty a kolena!

Teplice nad Bečvou, 5. dubna 2016: Trpíte lupénkou nebo ekzémem, takže vás začínají zneklidňovat stoupající teploty? Přechod k letnímu šatníku vám na rozdíl od ostatních žen působí stres, protože znamená odhalené lokty a kolena? Lázeňský pobyt pro léčbu psoriázy a atopického ekzému vám s těmito problémy pomůže.

Lupénka a ekzémy jsou úmorné a jejich neestetických projevů se těžko zbavujeme. První z nich má navíc jakýsi záhadný „radar“ na to, kdy nás potrápit nejvíc: v zimě bývává často v klidu, zatímco na jaře, kdy začínáme nosit krátké rukávy, zaútočí novým výsevem, nejednou právě na odhalených plochách jako jsou lokty a kolena.
„Pohledy ostatních jsou pro pacienty s lupénkou nebo ekzémem velmi zatěžující a nepříjemné,“ říká MUDr. Miroslava Holubářová z Lázní Teplic nad Bečvou. Psychická stránka přitom hraje v aktuálních projevech nemoci zásadní roli. Pobyt, zaměřený na léčbu těchto kožních diagnóz, efektivně léčí projevy onemocnění a v kombinaci s lázeňským režimem příznivě ovlivňuje psychiku, čím zvyšuje účinnost léčby.
„Léčba je postavena na přírodním léčivém zdroji, unikátní uhličité vodě, která významně prospívá pokožce s lupénkou a podporuje tak omezování nepříjemných projevů psoriázy i ekzému,“ říká MUDr. Miroslava Holubářová a doplňuje: „Uhličitou vodu využíváme při třech vysoce účinných léčebných postupech – ovesné kúře, kúře z Mrtvého moře a BIO regenerační proceduře.

Pobyt obsahuje:
· 7x ubytování s plnou penzí
· vstupní lékařskou prohlídku
· vstup do polária
· lokální tepelný zábal, případně elektroléčbu
· lokální biolampu
· uhličité koupele s ovesnou kúrou se suchým zábalem
· částečný zábal z bahna z Mrtvého moře a uhličitou koupel s minerální solí z Mrtvého moře
· uhličitá koupel se syrovátkovou přísadou a zklidňujícím mléčným zábalem (Bio
regenerační kúra)

Pobyt s plnou penzí pořídíte od necelých osmi tisíc korun na osobu a týden.

O lázních
Lázně Teplice nad Bečvou jsou specializovány na léčbu kardiovaskulárních chorob, zdejší Odborný léčebný ústav pro kardiorehabilitaci je dokonce prvním zařízením svého druhu v České republice. Kromě srdce a cév tu léčí také onkologické nemoci, nemoci z poruch látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, pohybový aparát či nervová onemocnění. Vynikajících výsledků dosahují v léčbě cukrovky, vysokého krevního tlaku a dalších civilizačních chorob.
zabal_z_mrtveho_more

Podobné příspěvky

Mladá vína ročníku 2018 z Vinařství LAHOFER vstoupila na trh

Afri

Petr Hladík vystřídá Annu Hubáčkovou na pozici ministra životního prostředí

Afri

Demise vlády, Svobodní nabízejí řešení

Afri