Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Události

Velvyslanectví Marockého království si dovoluje upřímně poděkovat za projevy soustrasti a ocenit solidaritu, kterou vyjádřila vláda a lid České republiky 

vlajka

Velvyslanectví Marockého království v České republice by rádo vyjádřilo upřímné poděkování za projevenou soustrast a soucit ze strany nejvyšších představitelů České republiky, jakož i z řady organizací, osobností a široké veřejnosti v souvislosti s katastrofou způsobenou zemětřesením, které postihlo oblast Al-Haouz dne 8. září 2023.

Velvyslanectví jménem vlády Marockého království velmi oceňuje všechny projevy podpory a solidarity, jakož i různé nabídky pomoci a asistence ze strany vlády České republiky, zejména bezprostřední iniciativu HZS ČR a týmu USAR na pomoc při pátrání v troskách. Vzhledem k odbornosti a vysoké profesionalitě těchto týmů je tato iniciativa Jeho Veličenstvem králem Maroka zvláště ceněna.

 

Velvyslanectví by rádo upřesnilo, že příslušné marocké úřady stále dokončují identifikaci potřeb, které budou co nejdříve sděleny Ministerstvu zahraničních věcí České republiky za účelem optimální koordinace. Velvyslanectví si dovoluje ještě jednou upřímně poděkovat za všechny projevy soustrasti a ocenit solidaritu, kterou vyjádřila vláda a lid České republiky, který je strategickým partnerem Maroka a jeho privilegovaný přítelem. 

Velvyslanectví Marockého království v Praze/Embassy of the Kingdom of Morocco in Prague

 

Podobné příspěvky

Nevylijme s vaničkou i potřebné investice

Afri

Marian Jurečka píše otevřený dopis premiérovi Andreji Babišovi

Afri

ČEŠI A REKLAMA 2021

Šebík