Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Výročí

 Tradiční oslava založení samostatné Československé republiky

Oslava vzniku statu

Dovolte nám informovat Vás, že zapsaný spolek ČSR – ČESKOSLOVENSKÉ RENOMÉ i v tomto roce ve spolupráci s partnery Muzeem TGM v Lánech a Společností M. R. Štefánika v Brezovej pod Bradlom pořádá již  tradiční oslavu založení samostatné Československé republiky – 103. výročí.

V rámci oslav proběhne tradiční sbírka, ale tento rok pro nový projekt EDUKÁČEK, nadační fond, který byl v loňském roce zřízen generálním partnerem celé akce, a to EUROPEAN INSTITUTE OF BUSINESS AND PUBLIC EDUCATION.

Na pietu a šachovou simultánku v Lánech navazuje kulturní program na Zámku Berchtold, slavnostní proslovy,  koncert klasické a vážné hudby, následně folklórní vystoupení, vínečko a raut za doprovodu lidové muziky, kde si společně zazpíváme české, moravské i slovenské lidové písničky. Slavnostního programu se zúčastní také řada významných osobností a média.

Jako doprovodní akce proběhne ve Slovenském domě v Praze dne 28.10.2020 8. ročník mezinárodní konference „SECURITY AND CRISIS MANAGEMENT IN REAL ENVIROMENT”, kde budou odborníci z akademického prostředí a praxe přednášet a diskutovat nad aktuálními tématy jako jsou např. terorismus, bezpečnost občanů, krizové řízení, IT security, korupce aj. Konferenci pořádá generální sponzor oslav EUROPEAN INSTITUTE OF BUSINESS AND PUBLIC EDUCATION.  

Ing. Hana SEM KALINOVÁ, MBA
Head of the Study Department

Podobné příspěvky

Letos slaví Helppes 20 let a při té příležitosti chystá řadu akcí a překvapení 

Afri

NA PRŮVOD 20. LEDNA 1969 NIKDY NEZAPOMENU

Afri

Praha bude na 17. listopadu patřit oslavám ve veřejném prostoru

Afri