Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Business Události

Wolt spouští ve všech městech rozvoz snídaní

Wolt-rozvoz-snidani

Finský technologický start-up na doručování jídla reaguje na neustále se zvyšující poptávku zákazníků a rozšiřuje své služby na rozvoz snídaní. Objednávat je lze již od ranních 8 hodin ve všech městech, ve kterých aktuálně Wolt působí tedy v Praze, Brně, Olomouci a Ostravě. Zákazníci si mohou pohodlně domů objednat snídaně od oblíbených značek, jako je například McDonald’s, stejně jako od místních kaváren a bister. V Praze je navíc možné využít i rozvoz potravin z Delmartu.

Wolt spouští ve všech městech rozvoz snídaní

WoltWolt navazuje na zkušební rozvoz snídaní, který úspěšně proběhl v Praze, a nově snídaně doručuje i v dalších třech městech. Všichni zákazníci tak mohou již od 8 hodin ráno objednávat voňavé croissanty, čerstvou kávu nebo třeba snídaňové menu ze svého oblíbeného podniku. Stačí si vybrat z nabídky bezmála stovky restaurací a do 30 minut je snídaně na stole (nebo v posteli). „Díky Woltu se tak mohou restaurace dostat k dalším zákazníkům a prodávat více i v době pokračujících vládních omezení. Zákazníci zase mohou ušetřit čas v nejrušnější části dne a vychutnat si vydatnou snídani, ať už pracují z domova nebo z kanceláře. I kvůli nabídce snídaní jsme zároveň snížili minimální cenu objednávek na 140 Kč,” říká ředitel českého Woltu Jan Foret.

Společnost zahrnula oblíbené podniky a bistra, a každý zákazník si tak přijde na své, ať už má chuť na lehkou nebo vydatnou snídani, klasiku nebo něco speciálního. V Praze mohou objednávat například pečivo a dorty z Bakeshopu Praha, domácí donuty z Donut shopu, veganské pochoutky z Veggie Garden, sladké i slané speciality z cukrárny Myšák, vydatné brunche ze SmetanaQ Cafe & Bistro, oblíbenou Francinovu snídani v Cafe Francin či raw snídani v MyRaw Café. V rámci Wolt Market je možné objednávat také potraviny z Delmartu, kde zákazník sežene vše od kvalitních sýrů a čerstvé zeleniny, až po křupavé pečivo. Takže na své si přijdou i ti, kdo se chtějí do přípravy snídaně pustit sami.

Jan Skalník

O Woltu

Wolt je technologický startup založený v roce 2014 ve Finsku. Nyní působí ve 23 zemích a má přes 2 000 zaměstnanců, 8 500 000 registrovaných uživatelů, 27 000 partnerských restaurací a 55 000 partnerských kurýrů. Vedle jídla zároveň začíná rozvážet i potraviny a další zboží. Generálním ředitelem je Miki Kuusi, oceněný Forbesem v globálním žebříčku 30 pod 30. Generální ředitel pro Českou republiku je Jan Foret. Služba je k dispozici jako aplikace pro iOS nebo Android, ale také na webu www.wolt.cz.

 

Podobné příspěvky

Zakladatel startupu Retailys.com Petr Heller vymyslel online platformu

Afri

Hrozí nám blackout?

Afri

Jak technologie umožnily úspěšné začátky firem v USA?

Afri