Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Adventní koncert Richarda Pachmana

Richard Pachman a Dita Hořínková: Adventní koncert 12. prosince v 19:00, Chrám sv. Mikuláše, Staroměstské nám., Praha 1.

Hosté: Kamila Moučková a Komorní sbor Mistra Jakoubka ze Stříbra.

Skladatel a zpěvák Richard Pachman společně s herečkou a zpěvačkou Ditou Hořínkovou, s legendární moderátorkou Kamilou Moučkovou a s Komorním sborem Mistra Jakoubka ze Stříbra vystoupí v úterý 12. prosince se svým tradičním adventním koncertem v chrámu sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí v Praze. V programu zazní adventní písně, koledy české, moravské i zahraniční, duchovní písně i ukázka z nové Pachmanovy knihy a audioknihy s názvem Jak chutná Mozart.

„Protože máme s Ditou Hořínkovou osmnáctileté výročí naší spolupráce, dočkají se návštěvníci koncertů i hudebního překvapení z našeho prvního společného projektu. Na adventní koncert se se všemi kolegy moc těšíme. V nádherném chrámu sv. Mikuláše vystupujeme už desátým rokem a jsme za tradici našich vystoupení zde opravdu vděčni. Je to krásná doba setkávání, zklidnění a uvědomění si pravé podstaty Vánoc.“

Výtěžek z adventního koncertu je věnován dětem z Dětského domova ve Strančicích.

 

 

Předprodej: Ticket-Art, www.ticket-art.cz

Možnost dostání vstupenek rovněž v místě konání před koncertem.

vancni-koncert

Podobné příspěvky

Kyklop: moje holky nastoupily do puberty!

Afri

Dnes začíná 23. ročník Festivalu francouzských filmů

Afri

Rádi bychom Vás pozvali na multimediální výstavu fotografa, který vydržel jít svou cestou a neposlouchal hlasů našeptávačů.

Afri