Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce Zdraví Zprávy z Prahy

BENEFIT KLUB VoZP, to je vstupenka na zdraví

SLEVY PRO ZDRAVÍ, TO JE BENEFIT KLUB VoZP

BeneFit Klub Vojenské zdravotní pojišťovny je program slev a výhod pro registrované členy. Nabízí klientům přímý a snadný způsob, jak výhodně a pohodlně nakoupit.

KDO MŮŽE BÝT ČLENEM

Registrovat se může každý pojištěnec Vojenské bez ohledu na věk nebo délku pojištění. Přihláška je ke stažení na www.vozp.cz/benefitklub.

 

ČLENSKÁ KARTA S KÓDEM

Člen BeneFit Klubu obdrží členskou kartu, na níž je natištěn jeho unikátní kód. Ten bude zadávat při on-line nákupu produktů souvisejících se zdravím.

 

VÝHODY V E-SHOPECH

Slevový kód uvedený na členské kartě lze uplatnit v e-shopu portálu i60.cz na adrese www.i60obchod.cz, který se zaměřuje především na přírodní a bio kosmetiku, kvalitní doplňky stravy vyráběné na základě ajurvédských receptů, ale i potřeby pro aktivně trávený volný čas. Stačí kód zadat ve virtuálním košíku do kolonky „Slevový kód“ a kliknout na „Ověřit“. Na veškeré produkty bude poskytnuta sleva minimálně 20 %.

 

Členům BeneFit Klubu jsou dále po celý rok 2019 k dispozici výhody při nákupech v e-shopu lékárny Pilulka.cz. Po zadání hesla BENEFITKLUB do kolonky „Kód slevového poukazu“ se při nákupu nad 499 Kč automaticky načte doprava nákupu zdarma a navíc sleva 5 %.

 

LÁZEŇSKÉ A WELLNESS POBYTY SE SLEVOU

VOLAREZA je vyhlášená síť vojenských lázeňských léčeben (VLL). Poskytuje široké veřejnosti špičkové hotelové, léčebné a wellness služby v tradičních lázeňských destinacích.

 

Členové BeneFit Klubu mohou uplatnit slevu 15 % na veškeré lázeňské či wellness balíčky ve VLL Karlovy Vary (lázeňský hotel Sadový Pramen), VLL Františkovy Lázně (lázeňský hotel Kijev) a VLL Teplice (lázeňský hotel Judita).

 

V on-line rezervačním systému konkrétního lázeňského hotelu na www.volareza.cz si vyberete volný termín, zvolíte položku Balíčky, kde vyplníte datum příjezdu, a do kolonky „Slevový kupón“ zadáte heslo VOZP15. Systém započítá do kalkulace ceny slevu 15 %. Při nástupu k pobytu se pak musíte na recepci prokázat kartou člena BeneFit Klubu a platnou kartou pojištěnce VoZP, jinak sleva nebude udělena. Tato podmínka se u pobytů rezervovaných pro více osob vztahuje na každého z ubytovaných, tzn. sleva bude přiznána pouze těm, kteří předloží obě karty.

 

Nabídka se bude postupně rozšiřovat o další partnery nabízející zboží či služby, které souvisejí se zdravím. Informace o novinkách najdete na www.vozp.cz.

 

Pokud nejste klientem Vojenské zdravotní pojišťovny, je právě nyní ten správný čas se registrovat na www.vozp.cz/prihlaska. Pozor, přestupní období končí 31. března.

Podobné příspěvky

Pozvánka na přednášku sdružení ONTOGENIE na veletrh Svět knihy v sobotu 16.5.2015

Šebík

Alkinoos Ioannidis vystoupí v Meet Factory

Afri

Valeo podepsalo se Středočeským krajem smlouvu o dlouhodobém pronájmu pozemků v Milovicích

Afri