Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Tiskové Zprávy Zprávy z Prahy

Bývalá reportérka VIP zpráv si zve chlapy do postele!

Když před rokem a půl odletěla reportérka Adéla Jandová do amerického Los Angeles, myslela, že je to natrvalo. Jenomže člověk míní a osud mění… Díky vážnějším rodinným důvodům se musela na nějakou dobu vrátit. „Nechci mluvit o tom, co se stalo, ještě to pro nás je těžké. Nicméně nejhorší je snad za námi, a tak začínám znovu fungovat“, sdělila nám Adéla a na otázku, jak dlouho se v Čechách zdrží a jestli se hodlá vrátit na televizní obrazovky, odpověděla: „Pokud bude vše v pořádku, do států se vracím na podzim.

To je důvod, proč práci v televizi nehledám, na obrazovce mě ale vidět můžete, pokud kliknete na můj blog…“ Ten kosmopolitní reportérka založila ve slunné Kalifornii a popisovala v něm tamní život.

x_09A7162 (Kopírovat)

Internetový projekt, který právě spouští, je ovšem ze zcela jiného soudku. Už jen název „S Adél v posteli“ a fotografie k pořadu prozrazují, že se můžeme těšit na chvíle s pořádně sexy nábojem.

Adéla Jandová si bude do své show zvát zajímavé muže nejen z řad celebrit. Co všechno se v posteli, kde natáčení probíhá, bude dít, se brzy dozvíte. Vzhledem k tomu, že pánové na chvíle v posteli se sexy blondýnkou mají jen půl roku, bude to asi pěkně divoká jízda!

x_09A7057

Protože postele, na kterých se bude pořad točit, zapůjčila společnost Montero, stejně jako poskytne ceny do diváckých soutěží, zaslouží si poděkování: www.nabytek-montero.cz

Podobné příspěvky

Pražské památky se poslední březnovou sobotu zahalí do tmy

Afri

Podmínky pro poskytnutí půjček pro živnostníky jsou podle Podnikatelských odborů nepřijatelné

Afri

program Novoměstské radnice v Praze – říjen 2015.

Afri