Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Volný čas Zprávy Pražského magazínu Zprávy z Prahy

Charitativní galavečer nadačního fondu „Naděje Cabo Verde” pořádá modelka Monica Sofia ze svých vlastních prostředků

POMOŽTE MODELCE SVÝMI DARY ZAKOUPIT ŠKOLNÍ AUTOBUS PRO KVAPERDSKÉ DĚTI, KTERÉ DENNĚ MUSÍ PŘEKONÁVAT 20 KM VZDÁLENOST ZA VÝUKOU PĚŠKY.

Modelka Monica Sofia pomáhá své rodné vlasti jak jen může. Skoro všechny své vydělané peníze věnuje pro potřebu svých spoluobčanů.
Nekupuje potraviny, neposílá peněžitou pomoc, ale kupuje a shání věci, které by pomohly lidem pracovat a seberealizovat se . Zařídila na Kapverdách 5 center, které vybavila počítači a kde se mladí i staří sházejí a vzdělávají, kupuje šicí stroje aby se místní ženy naučily šít a mohly své výrobky prodávat a tím i snížit chudobu v této zemi. Pomáhá místním školám sehnat učebnice, vybavuje třídy lavicemi (děti zde sedí při výuce na holé zemi) a dalšími školními pomůckami.
Jako za další cíl si dala Monica pořídit pro děti svozový autobus, který by dětem usnadnil až 20 km cestu do nejbližší školy.
Za dopravu se zde platí 2 EU, což je pro místní rodinu nepředstavitelný výdaj.
Aby se zde nehladovělo potřebuje rodina 1 EU na celodenní jídlo pro osobu.

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat
na 15. května 2019 od 18:30 do paláce Žofín na charitativní galavečer nadačního fondu modelky Mónici Sofie “Naděje Cabo Verde”.

Výtěžek z večera a dražby obrazů Heldera Cardosa půjde na pomoc dětí z Kapverdských ostrovů, z nichž tato krásná “čokoládová” hvězda českého i světového fashion světa MÓNICA SOFIA vzešla.

Akce se uskuteční za účasti celé řady osobností: v čele s první dámou Kapverských ostrovů J.E. Ligiou Fonsecou, Eliškou Haškovou Coolidge, Felixem Slováčkem a Lucií Gelemovou, a řadou dalších osobností…

V průběhu večera zazpívají Edita Randová, Kate Matl a Leona Gyöngyösi.

Součástí programu bude i fashion prezentace návrhářů a značek Michaela Kováčika, Gianni di Leoa, Werso, Jiřího Moravce, Anny Tejklové a salonu Deltav podání předních modelek – Monicy Sofie, Kateřiny Votavové, Lucie Smatanové, Terezy Budkové, Moniky Leové.

Večerem provází Felix Slováček a Eva Čejková.

Těšíme se na Vás

Tým NF Naděje Cabo Verde Mónicy Sofie

První dámou Kapverských ostrovů J.E. Ligiou Fonsecou

Prosím sdílejte se svými přáteli a podpořte náš projet zasláním symbolické částky 25,- Kč na náš transparentní účet 5592552329/0800 ǀ IBAN: CZ09 0800 0000 0055 9255 2329 ǀ BIG/SWIFT: GIBACZPX.
Z celého srdce vám všem děkuji za pozornosta podporu. Přeji mnoho úspěchů, Mónica Sofia.

Podobné příspěvky

„Touhy“ Heleny Vondráčkové – druhé nejprodávanější CD

Afri

Jak chránit zdraví v době pandemie

Redaktor J.Hampl

Dodavatelé pro Auto roku 2020 v České republice

Afri