Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Coworkingové centrum Mumraj – útočiště pro ženy nejen na mateřské

Jak sladit práci a péči o děti? Máme tu řešení pro maminky, které se starají o děti a zároveň potřebují podnikat, pracovat a nebo studovat. Na jaře bylo otevřené nové unikátní coworkingové centrum Mumraj v Horních Počernicích. Toto centrum je výjimečné tím, že se zaměřuje na rodiče, kteří chtějí podnikat či pracovat a zároveň se starají o děti. Je také ukázkou toho, jak mohou dotace z EU v součinnosti s dobrovolnickou prací maminek vybudovat cenově dostupný prostor pro práci a zároveň hlídání dětí. V centru je vybudován sdílený prostor pro práci i studium, navazování nových kontaktů a inspirací. V kanceláři s wifi internetem je možnost si zapůjčit notebook, využít tiskárnu i skener. Je tu i dílnu s možností půjčit si šicí stroj a také studio péče o tělo (masáž, pedikúra, kadeřnictví) s možností půjčit si masážní lehátko, zrcadlo aj. Příjemné prostředí ještě umocní minikavárna a poradenství.

A co je důležité? Prostor pro práci a zároveň hlídání dětí může být dostupné všem. Díky dotacím z EU je cena 40 Kč/hod. První dvě pracovní hodiny jsou zdarma. Po dobu, kdy rodiče pracují, se o jejich děti starají zkušené chůvy s profesionálním vedením ve vybavené herně. 

A jaké mají pocity první coworkerky? Nejvíce oceňují vzájemnou inspiraci, klid na práci a více času na rodinu. Takže maminky už nemusíte být celý den ve stresu s myšlenkou co vás v noci čeká za práci a můžete být skvělou matkou a zároveň se nemuset vzdát možnosti seberealizace.

 

Více informací a rezervace na  www.ccmumraj.cz 

 

kancelar  hlidani

Podobné příspěvky

Velikonoční dílny – inspirace pro každého

Afri

MISS Czech Republic startuje

Jaroslav Hauer

Zpěvačka Lucy Junk pořtila svůj singl FLY AWAY

Šebík