Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Den otevřených dveří společnosti MEYRA

Určitý nadstandard představují elektrické skútry, které jsou zajímavé pro aktivní seniory, kteří mají určité omezení chůze a potřebují zvládat větší vzdálenosti po vlastní ose.

A protože není nad to, vidět věci na vlastní oči a „osahat“ si je, zveme vás proto na den otevřených dveří, kde si výrobky můžete pořádně prohlédnout, k dispozici Vám budou zkušení odborní prodejci, kteří rádi odpoví na jakékoli otázky, pomohou s výběrem a  poradí, jaký produkt by pro Vás byl vhodný. vozickar pomoc

 

A teď trochu toho zajímavého z historie společnosti MEYRA:

Společnost  MEYRA  působí na českém trhu už hezkou řádku let. Začínala v r. 1991  jako prodejní kancelář  o několika lidech zastupující německého výrobce invalidních vozíků, jehož tradice sahá až do  30. let minulého století. Později se rozrostla o výrobní závod v Poděbradech a postupně otevírala pobočky v různých částech republiky, takže dnes můžeme říci, že její působnost je skutečně celorepubliková. Kromě Prahy najdete zastoupení v Brně, Ostravě, Českých Budějovicích, Janských Lázních, Plzni a nejnověji také v Liberci.

Na každé z poboček Vám nejen poradí a nabídnou některý z výrobků, samozřejmostí je i servis, který poskytují školení servisní technici. A co nezvládnou sami, předají servisnímu oddělení Praze, v jehož dílně si poradí téměř se vším. 

 

Takže přijďte se podívat – a uvidíte!

 

Podobné příspěvky

Veletrhy řešení VII.: „Podnikat chytře a s odvahou“

Afri

Zrušte diskriminaci, vyzývají vládu organizátoři farmářských trhů

Afri

Jiří Krampol pokřtil společně s Jiřinou Bohdalovou a Karlem Gottem svou novou knihu

Jaroslav Hauer