Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

DHL Express CZ v čele Středoevropského regionu

Ian Wilson (Generální ředitel DHL Express CEU) pracuje pro DHL Express již více než 20 let a různé funkce zastával v mnoha zeměpisných lokalitách . Než nastoupil na svou současnou pozici, pracoval jako generální ředitel DHL Express v Maďarsku a Slovinsku a oblast střední Evropy je mu proto dobře známa.

Luděk Drnec (Obchodní ředitel DHL Express CEU) nastoupil do DHL Express v roce 1994 na pozici obchodního zástupce. Později zastával roli Marketingového ředitele a od roku 2007 převzal roli Obchodního ředitele. Od roku 2010 je také jednatelem společnosti. DHL dodavka

Alistaire Knight (Finanční ředitel DHL Express CEU) započal svou kariéru v DHL v roce 2001. V roce 2008 vedl na evropské centrále globální a finanční programy. Poté převzal v roce 2010 roli Finančního ředitele DHL Express v České republice a na Slovensku, ve které setrval 2 roky než převzal vedení nad globálním projektem v UK. V březnu tohoto roku se vrátil zpět do České republiky na pozici Finančního ředitele pro DHL Express CEU.

Lumír Kaplan (IT ředitel DHL Express CEU) započal svou kariéru ve firmě nástupem do společnosti Danzas v roce 1999. Ve své nové pozici může uplatnit nejen své dlouholeté znalosti z oblasti dopravy a logistiky, ale také regionální zkušenosti, které získal v rámci optimalizace podnikových procesů v Evropě.

Dagmar Vacková (Personální ředitelka DHL Express CEU) také začínala svou kariéru ve společnosti Danzas a to v roce 2001.  V roce 2004 zastávala mimo jiné funkci Integrační manažerky a od roku 2007 již přešla na pozici Personální ředitelky pro ČR a střední Evropu. 

Všichni členové vedení společnosti DHL Express Česká republika budou i nadále zastávat své funkce v rámci ČR a zároveň stát v čele Středoevropského clusteru.

 

 

Podobné příspěvky

Jak se Žluté lázně očistily od povodní i od Janouška

Afri

Magistrát rozhoduje o nás bez nás

Afri

Veterináři bez hranic ČR, o.p.s. upozorní očkováním psů bezdomovců na boj proti vzteklině v Africe .

Afri