Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Jiné sporty Sport Zprávy z Prahy

Diplomats Polo Cup 2019

cup

Během druhého červnového víkendu se na chuchelském závodišti uskuteční tradiční mezinárodní turnaj v koňském polu Diplomats Polo Cup 2019. Jedná se již o pátý ročník a na jeho startu budou týmy nejen z Polska, ale i z Německa, a to z Frankfurtu, Mnichova, Berlína a Hagenu.

Začátek nedělního finálového dne turnaje je naplánován na 12.00 hodin a vstup je pro návštěvníky zdarma. Dobrou náladu podpoří hudební produkce profesionálního DJ, příznivci pola ocení nejen skvělou hru profesionálních hráčů ze zahraničí, ale mimo jiné budou moci ochutnat výtečná vína z vinného baru. Znalci jistě ocení skvělé šampaňské značky Tattinger a o občerstvení se postará food truck George Prime Burger.

Pořádá Prague Country & Polo Club

Tento pohár se letos koná již po páté a bude se konat pod záštitou brazilského velvyslanectví.  Polo je hlavní atrakcí této akce, jeho diváci budou mít možnost dozvědět se o kultuře hostujícího velvyslanectví a vychutnat si místní pokrmy a nápoje, stejně jako i kulturní zajímavosti.

HANDICAP:   -2 až 2

Goti CUP CHAMPAGNE 

V rámci seriálu mezinárodních turnajů pocházejících z Argentiny, které se dnes konají po celém světě, bude v Praze tento turnaj poprvé. Účast potvrdila řada vysoce postavených hráčů z celého světa. Je to speciální akce, která zajímá místní i mezinárodní sponzory.

HANDICAP:   otevřeno

Podobné příspěvky

La Bayadére

Šebík

Adéla Gondíková se pečlivě stará o svého manžela

Afri

Čerstvý sedmdesátník Emerson Fittipaldi poslal vzkaz Čechům

Jaroslav Hauer