Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Do ČR přiletí americký sociolog, profesor Mark Regneru

Už příští týden přiletí do ČR americký sociolog, profesor Mark Regnerus z Texaské university. A my se nemůžeme dočkat, až s ním za vámi přijedeme. Budeme v úterý 29.3. v Praze na CEVRO Institutu (Jungmannova 17), ve středu 30.3. v Českých Budějovicích v sále Národního památkového ústavu (Senovážné nám. 6) a ve čtvrtek 31.3. v Brně v sídle Veřejného ochránce práv (Údolní 658). A to vždy od 18:00.

Do ČR přiletí americký sociolog, profesor Mark Regneru

Určitě pozvěte své přátele a známé, kterým stav manželství a rodiny také leží na srdci. Bude to stát za to. Přednášky budou samozřejmě tlumočeny do češtiny a vstupné je dobrovolné. Přednášky navíc uvede akademik z příbuzného oboru.

Na začátku března proběhla online konference amerického konzervativního think-tanku The Heritage Foundation, která se tentokrát zaměřovala na to, jak LGBTIQ+ a především pak transgenderová ideologie ovládla americké školní osnovy. A jak za pomoci ohebné legislativy dokonce odděluje nezletilé děti od rodičů. I my jsme se konference zůčastnili a připravili jsme vám výňatek z přednášky tří žen, maminek, jimž tato “duhová totalita” zničila to nejvzácnější, jejich děti. Je velmi těžké najít v českých mediálních vodách platformu, která by dovedla kriticky zhodnotit tento trend. A osobní zkušenosti lidí, kterým tato ideologie zničila životy, jsou mainstreamem bagatelizovány. To samo o sobě svědčí o nesporně problematickém jevu, jehož následky nejsme schopni dohlédnout.

Jana Jochová
předsedkyně Aliance pro rodinu 

Podobné příspěvky

RockOpera Praha připravuje operu Anna Karenina v motorkářském hávu.

Redakce

Nový stavební zákon zmírní politickou polarizaci Česka 

Redakce

Podpora LGBT na pracovišti

Redakce