Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Drtivá většina Čechů a Slováků se chce zlepšit v sexu

“Cílem Národního výzkumu sexuálního chování bylo popsat, jak se dnes v milostném životě chovají Češi a jak Slováci. Jaký pohled na věc mají muži a jaký ženy, co nás odlišuje a co nás naopak spojuje. Jaké problémy lidí v sexu trápí a jak je řeší a zda existují nějaké nenaplněné sexuální touhy nebo bariéry,” přiblížil ředitel společnosti STEM/MARK Jan Tuček. Výsledkem výzkumu bylo několik zajímavých hlavních zjištění a množství okrajových výstupů týkajících se intimního života, návyků, tužeb a preferencí zpovídaného vzorku osob, reprezentujícího Českou a Slovenskou republiku.

“Porovnáváme-li Čechy a Slováky, zajímavý rozdíl mezi oběma národostmi je například v oblasti autoerotiky. Celých 58% Slováků se podle svých odpovědí autoerotice vůbec nevěnuje, ale mezi Čechy je to jen 38%,” popsal jedno z témat výzkumu Tuček. Výzkum mimo jiné prozradil, že třetina respondentů je se svým sexuálním životem nespokojena nebo spíše nespokojena. Nespokojenci si v 60% stěžují na nízkou frekvenci pohlavního styku, chtěli by jej častěji. Za nedostatkem sexu podle výzkumu velmi často stojí pracovní vytížení  a únava. Až třetině tvrdě pracujících už na sex nezbývají síly. “Zajímavé například je, že osmdesát procent mužů dělá první krok a je iniciátorem molostného aktu, přitom celá třetina by byla raději, kdyby je naopak svedla partnerka,” přiblížil ředitel agentury STEM/MARK Jan Tuček.

Zlepšení svého sexuálního výkonu by si přáli téměř všichni z dotázaných, kteří v odpovědích přiznali problémy s erekcí. Touhu po mocnějším výkonu ale ve výzkumu prozradilo i 43% těch, které žádné potíže s erekcí údajně netrápí. V choulostivé oblasti mužské potence výzkum mimo jiné ukázal, že muži upřednostňující klasické trenky před boxerkami si častěji než ostatní stěžují na nízký prožitek a problémy s erekcí. Lidé s potížemi s erekcí nebo slabým sexuálním prožitkem se také podle šetření častěji rekrutují z řad nesportovců a většina lidí s neuspokojivým výkonem se nikdy neodhodlá k řešení svého problému.

Doslova revoluční účinnost při zkvalitnění erekce a silné umocnění prožitků nyní nabízí unikátní  novinka – přípravek Clavin Gold.

“Clavin Gold s certifikovaným složením obsahuje látky, které mají pozitivní vliv na naplnění kavernózních těles, čímž zajišťuje kvalitní a dostatečně dlouhou erekci,” vysvětlil princip účinku klinický farmaceut Mgr. Tomáš Volný, vedoucí farmaceutických a analytických laboratoří IINSTITUTU. Přípravek Clavin Gold obsahuje jedinečnou složku CGradin, vyvinutou pomocí unikátního technologického procesu, která představuje synergické působení ověřených přírodních látek výrazně stimulujících libido a zesilujících sexuální prožitky.

 

Podobné příspěvky

Na magistrátu se Marvanová hádá s Udzenija kvůli regulaci hazardu v Praze

Afri

Dodávka elektřiny v Praze je nejspolehlivější v ČR

Afri

Změní se obydlené domy u Staroměstského náměstí v hotel?

Afri