Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Auto-Moto Technika Zajímavosti Zprávy z Prahy

Emil Frey Select znovu otvírá své prodejny a nově nabízí operativní leasing

Peugeot 208

Program certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select se 20. dubna opět rozbíhá. Ve všech jeho čtyřech provozovnách budou dodržována přísná hygienická opatření pro zajištění ochrany zdraví zákazníků i zaměstnanců, přičemž bude stále kladen velký důraz na on-line komunikaci. Současně Emil Frey Select spouští novou službu – operativní leasing pro ojeté vozy.

Emil FreyOd 14. března byly z důvodu vládního nařízení uzavřeny všechny provozovny programu Emil Frey Select. Prodejní aktivity ojetých vozů ovšem zcela neustaly. Osobní kontakt prodejce se zákazníky po tu dobu nahrazovala on-line komunikace.

„On-line aktivity byly pro nás v uplynulém období klíčové. Začali jsme používat novou metodu prohlídky vozu, kdy pomocí Skype, WhatsApp nebo jiných aplikací vedeme videohovor se zákazníkem a sdílíme s ním veškeré detaily vozu, které ho zajímají. Může tak spolehlivě posoudit například opotřebení vozu. Jsem přesvědčený, že tento nástroj najde uplatnění i v budoucnosti,“ říká Zdeněk Fořt, ředitel firmy EF Mobility patřící do skupiny Emil Frey v ČR.

S opětovným otevřením provozoven od 20. dubna přináší Emil Frey Select svým zákazníkům i zcela novou službu financování: operativní leasing pro ojeté vozy. Tato služba byla zavedena ve spolupráci s importy značek Peugeot, Citroën, Opel a DS, patřících stejně jako Emil Frey Select do skupiny Emil Frey, a s leasingovou společností ALD Automotive. Vozy jsou pronajímány soukromým nebo firemním klientům na dobu 12 měsíců, maximální nájezd byl stanoven na 20 000 km. Podmínky pronájmu se neliší od operativního leasingu pro nové vozy, např. zákonné a havarijní pojištění jsou v ceně.

„Od samého počátku našeho programu Emil Frey Select se snažíme v prodeji ojetých vozů dosáhnout nejvyššího standardu na trhu, včetně široké nabídky služeb srovnatelné s prodejem nových vozů. Operativní leasing pro ojeté vozy je dalším krokem. Věřím, že to k nám přiláká nové klienty, stále však apelujeme na maximální obezřetnost a důsledné dodržování pravidel, jako telefonické objednávání, nošení ochranných pomůcek, dodržování odstupu 2 metry apod. Více než kdy dřív jsme nyní připraveni vyřídit veškeré náležitosti on-line prostřednictvím našich stránek emilfreyselect.cz,“ říká Zdeněk Fořt.

Radka Matthey

radka.matthey@p-automobil-import.cz

O programu Emil Frey Select:

Nový projekt švýcarské skupiny Emil Frey, pro nějž byla Česká republika zvolena jakožto pilotní země, nabízí vysoký standard, širokou nabídku kvalitních ojetých vozů různých značek, komplex služeb i reprezentativní prodejní prostředí se servisním zázemím. Hlavní aktivitou programu Emil Frey Select je prodej certifikovaných vozů se zárukou, u všech vozidel garantuje jistotu o původu i technickém stavu.

Obchodní síť tvoří v současné době čtyři prodejny v Praze: centrum prodeje ojetých vozů v Kolbenově ul., dvě prodejní místa v provozovnách skupiny Emil Frey v Pekařské ul. a na Černém Mostě a Car Park Hostivař v Praze 10. V blízké budoucnosti se plánuje rozšiřování prodejní sítě do dalších měst. Aktuální nabídka programu Emil Frey Select je k dispozici na www.emilfreyselect.cz

 

Podobné příspěvky

Podle čeho vybrat správné víno?

BMW 5 z roku 1997 na cestě z Prahy do Mongolska

Afri

Praha 2 vysadí v ulicích a parcích více než 50 nových stromů

Afri