Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Divadlo Hudba Kultura Zprávy z Prahy

EXKLUZIVNĚ: Hůlka se zranil na lyžích! Ohrožená představení Sibyly?

Už jen poslední čtyři představení muzikálu Sibyla zbývají do derniéry v Divadle Hybernia. Jako na potvoru se ale Daniel Hůlka, jeden ze dvou představitelů krále Šalamouna, tedy jedné z hlavních rolí zranil. Jsou tak zbylé termíny tohoto díla ohroženy?

Zatímco by si mnozí mohli myslet, že Hůlka se kvůli zraněné noze vzdá představení Sibyly, opak je pravdou. “Dan, přesto že si zranil koleno na lyžích a má něco s chrupavkou, neodřekl. A zahrál to, protože si to zahrát chtěl a těšil se na to,” řekla v sobotu večer exkluzivně pro Pražský zpravodaj producentka Ema Krahulíková.

Odehráli jsme v sobotu 76. představení muzikálu Sibyla, čekají nás ještě v dubnu poslední čtyři. Všem se to moc líbí, je tam skvělá parta lidí, a už proto je super, že to Dan prostě dal i s tou bolavou nohou,” dodala jediná česká muzikálová producentka Ema Krahulíková.

Spolu s Alicí Konečnou, která ztvárňuje právě legendární věštkyni Sibylu, ale třeba i s Hankou Křížkovou, alias chůvou Sibyly, zažili na představení obrovský úspěch.
 Měli standing ovation a opona na závěr šla čtyřikrát nahoru a dolů.  

“Moc nás to s Danem potěšilo. Bude nám trochu líto, až tenhle muzikál skončí,” doplnila herečka a zpěvačka Alice Konečná. 

Daniel Hůlka nebude muset kvůli zranění nejspíš operaci kolene podstupovat, nicméně je v kontaktu s lékaři, kteří se mu pokusí jeho poraněnou chrupavku zaléčit. Už 30. března by měl odehrát novou hlavní roli, a sice v chystaném muzikálu Robinson – námořník z Yorku, pod režijním vedením Jiřího Adamce, který nyní celý ansámbl poctivě zkouší. V produkci Emy Krahulíkové se pak 21. dubna v pražské Tip Sport arene odehraje pražská premiéra muzikálu Shrek, který se následně objeví v dalších šesti velkých městech.

Podobné příspěvky

Charouz Racing System představil plány na rok 2019. Nechyběl u toho ani Ralf Schumacher

Jaroslav Hauer

CENY  MEZINÁRODNÍ  PĚVECKÉ  SOUTĚŽE  ANTONÍNA  DVOŘÁKA.

Afri

Simona Krainová ohlásila třetí ročník soutěže Czechoslovak TopModel .

Šebík