Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba Zprávy z Prahy

Ginny Andro vydává nový singl New Home s Terezií Kovalovou

Obskurní postava pražské undergroundové scény Ginny Andro se hlásí o slovo novým, v pořadí již třetím singlem a videoklipem nesoucím název New Home.

Oproti předchozím dvěma singlům se Ginny stylově posouvá k akustičtějšímu mixu americany a glamu, přičemž ale zachovává sobě vlastní zvukovou i vizuální estetiku. Dominantím prvkem je zde violoncello v podání Terezie Kovalové, známé například z projektů Zvíře jménem podzim, Calm Season nebo Vivaldiano, která zde kromě svého obvyklého nástroje hostuje i pěvecky. Singl vznikl opět ve spolupráci s Danielem Šubrtem, který se ujal role producenta a track se také již tradičně nahrával v jeho studiu Megahit Lair.

Singl vychází pod hlavičkou labelu Dayspeed Music, který si ke spolupráci na videoklipu již tradičně přizval štáb ve složení Michal Rajen, Jiří Duchoslav a Vojtěch Libich.

„Klip ilustruje téma samotnýho songu, kterým je opouštění starých pořádků, ať už těch v okolním světě nebo uvnitř sebe sama, a zabydlování se v nových, o poznání konformnějších zdech,“ říká o obsahu songu i klipu Ginny Andro. „Singl je předzvěstí chystané debutové desky, jejíž vydání Ginny plánuje na konec tohoto roku,“ dodává mluvčí labelu Dayspeed Music Adam Ernest.

Link na klip:

https://www.youtube.com/watch?v=dWimhBUFRKI

Link na singl na streaming platformách:

https://bfan.link/ginny-andro-new-home

Facebook: https://www.facebook.com/ginnyandroof...

Twitter: https://twitter.com/GinnyAndro

Instagram: https://www.instagram.com/ginnyandro

Dayspeed Music, z.s.

Podobné příspěvky

Nejlepší městskou částí pro podnikání je Praha 22

Afri

Kazachstán poskytuje humanitární pomoc sousedům

Afri

Česká hračka a tradiční řemesla pro děti i dospělé

Šebík