Site icon Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce

Hard Rock Cafe bude celý březen oslavovat ženy

HARD-ROCK-cafe

Již třetím rokem si Hard Rock Cafe připomíná Mezinárodní den žen globálními aktivitami pod heslem „Who Runs the World“ a oceňuje tak úspěchy a talenty žen po celém světě, a to nejen rámci jejich Hard Rock rodiny. Hard Rock Cafe letos rozšiřuje své oslavy Mezinárodního dne žen na celý březen, aby vzdali hold všem ženám a zároveň představili umělkyně a získali finanční prostředky organizacím, které je podporují.

Hard Rock Cafe bude celý březen oslavovat ženy

Live Performances by Women Artists Who Know How to Rock

Hard Rock Cafe zapojí nadějné umělkyně napříč různými hudebními žánry do řady živých vystoupeních, která odstartují na Mezinárodní den žen, tedy 8. března. Po celý měsíc bude pak Hard Rock Cafe každých 15 minut přehrávat hudbu zajímavých umělkyň. Patnáctiminutový hudební set s názvem The Empowerment Hour bude poctou hudebnicím, které změnily hudební průmysl.

Women Who Rock Charity

Během celého března mohou hosté Hard Rock Cafe přispět na charitu Women Who Rock, jejímž cílem je prosadit ženy v hudebním průmyslu. Women Who Rock spojuje prostřednictvím síly hudby a pomáhá vzdělávat, podporovat a financovat zdraví žen a jejich hudební aktivity. Hosté mohou nadaci podpořit také prostřednictvím Hard Rock Heals Foundation.

https://womenwhorock.info/

#MEMOMONDAY

Každé březnové pondělí se na facebookových stránkách Hard Rock Cafe objeví ikonické memorabilie od ženských legend, jako je Lady Gaga, Beyoncé, Aretha Franklin, Geri Halliwell a dalších.

International Women’s Month Bracelets

Od 1. března do 31. března jsou v prodeji náramky s heslem „Who Runs the World“, přičemž celý výtěžek z prodeje putuje ve prospěch charitativní organizace Women Who Run. Náramek je ke koupi za 70 Kč v Rock Shopu Hard Rock Cafe Praha – Malé náměstí 3, Praha 1.

Denisa Cingelová

 

Hard Rock International (HRI) operuje v 68 státech s 253 provozovnami zahrnujícími hotely, kasina, Rock Shop® a restaurace. V roce 2020 se společnost rozrostla také o divizi Hard Rock Digital zaměřující se na online retail sázkových kanceláří a interaktivních her. Počínaje kytarou Erica Claptona, Hard Rock dnes vlastní světově nejcennější sbírku hudebních memorabilií obsahující více než 86 000 předmětů, které jsou vystaveny v provozovnách po celém světě. V roce 2020 udělil časopis Forbes společnosti Hard Rock International titul nejlepšího zaměstnavatele pro ženy a také ocenění Land Operator of the Year v rámci Global Gaming Awards. V roce 2021 společnost Hard Rock International získala ocenění Forbes jako Top Employer in the Travel & Leisure, Gaming, and Entertainment Industry a rovněž ji společnost Deloitte Private a The Wall Street Journal označila za nejlépe spravovanou společnost v USA. V roce 2019 byla firma oceněna jako jedna z nejlepších korporátních zaměstnavatelů v Americe v anketě časopisu Forbes America’s Best Large Employers a také číslo jedna v J.D. Power’s 2019 North America Hotel Guest Satisfaction Study (studie o spokojenosti hostů) mezi luxusními hotelovými řetězci. Destinace Hard Rock se nacházejí v největších světových metropolí, včetně dvou nejúspěšnějších vlajkových lodí na Floridě, jež jsou domovem prvního Guitar Hotelu® v jižní Floridě, kde se také nachází sídlo společnosti. Značka je vlastnictvím mateřské společnosti HRI The Seminole Tribe of Florida. 

 

Exit mobile version