Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Helena Vondráčková a Martin Maxa opět spolu!

Když spolu před lety nazpívali duet a následně se objevili v Troškově Kameňáku, kuloáry se neslo, že spolu určitě něco mají. Řeč je o Heleně Vondráčkové a Martinu Maxovi.

VondráčkováMaxaA nyní mohou spekulace začít nanovo. Na slavnostním zahájení vernisáže Michala Singera v Letohrádku Hvězda, kterému byli za kmotry, se dlouho drželi stranou ostatních a stále si o něčem povídali. Nakonec se ukázalo, že jejich šuškání má nejen přátelský, ale také pracovní charakter. Když totiž Helena Vondráčková Maxovi prozradila, že chystá novou desku, nabídl jí jednu svou písničku, kterou právě dokončuje. “Tuhle písničku jsem skládal vyloženě s tím, že Ti ji nabídnu”, přiznal sympatický zpěvák Heleně Vondráčkové, “jen jsem netušil, že se potkáme tak brzy …”

Oba umělce pojí láska k hudbě, ale také k výtvarnému umění. Zatímco Martin Maxa maluje a své obrazy vystavuje u nás i v zahraničí, Vondráčková se pěknými obrazy ráda obklopuje. “Pozvání na tuhle vernisáž jsem přijala moc ráda hned z několika důvodů”, svěřila se ikona české pop music. “Za prvé mám atmosféru Letohrádku Hvězda moc ráda, zvlášť v létě je tady úžasně. Za druhé miluji výtvarnictví a tvorba Michala Singera, jehož obrazy jsou také uloženy v Národní galerii, je mi blízká a za třetí sháním nějaké pěné dílko do jednoho pokoje u nás doma …”

Přestože na vernisáž dorazila s manželem Martinem Michalem, obraz vybírala sama. “Helena má jasnou představu, takže tenhle výběr nechávám vyloženě na ní”, upřesnil zpěvaččin manžel a manažer v jedné osobě a dodal, že si Helena za to trápení s neoprávněnou exekucí zaslouží radost. Po důkladné prohlídce vernisáže zpěvačka svého favorita našla, její plán s koupí obrazu tedy vyšel. “Má atmosféru, kterou jsem právě potřebovala”, vyjádřila se k obrazu v ceně bezmála 160 tisíc korun.

 

 

Podobné příspěvky

Jak je to s platbami za teplo v bytovém domě

Afri

Podnikatelské odbory nesouhlasí s žebráckými důchody živnostníků

Afri

Fenomén (ne)sdíleného ubytování aneb jak dohnat čas

Afri