Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Krimi Tiskové Zprávy Zprávy z Prahy

Hledaný muž chtěl vykonat velkou potřebu v Čelakovského sadech. Strážníci zjistili, že je v pátrání Policie ČR

Včera večer prováděli strážníci z Hlídkového útvaru kontrolní činnost v Čelakovského sadech, kde si všimli mladého muže, jak chce ve křoví vykonat velkou potřebu.

Hlídka muže upozornila na jeho nevhodné chování a pro podezření ze spáchání přestupku ho vyzvala k předložení dokladů. Provedenou kontrolou strážníci následně zjistili, že dvaadvacetiletý mladý muž je hledaný Policií ČR. Byl proto předveden na místně příslušné oddělení Policie ČR v Krakovské ulici, kde si ho službu konající policista převzal k dalšímu opatření.

Hledaný muž a zásah policie

Strážníci pražské městské policie zadrželi muže, který poškodil služební vozidlo Policie ČR

Muže podezřelého z poškození služebního vozidla Policie ČR zadrželi dnes v noci strážníci z Hlídkového útvaru.

Dnes v jednu hodinu ráno prováděla autohlídka strážníků z Hlídkového útvaru pražské městské policie kontrolní činnost v ulici Sokolovská, kde si povšimla zaparkovaného služebního vozidla Policie ČR, kolem kterého chodil neznámý muž a dotýkal se ho rukou. Hlídce se jeho chování zdálo podezřelé, proto se rozhodli celou věc prověřit. Muž se mezitím vydal směrem na Karlínské náměstí. Strážníci zjistili, že vozidlo je značně poškrábané ze všech stran. Hlídce se navíc přihlásil svědek, který mužovo počínání také zaznamenal. Strážníci muže následně dostihli na tramvajové zastávce Karlínské náměstí a pro podezření ze spáchání trestného činu ho omezili na osobní svobodě. Celou věc si převzala přivolaná hlídka Policie ČR.

Strážníci zastavili neosvětlené vozidlo. Ukázalo se, že řidička je pod vlivem drog

Případ řidičky pod vlivem omamných a psychotropních látek řešili včera odpoledne strážníci z Prahy 15. Celou věc dále šetří Policie ČR.

Neosvětlené vozidlo a nejistá jízda upoutala včera odpoledne pozornost hlídky strážníků z Prahy 15 v Boloňské ulici. Strážníci vozidlo pro podezření ze spáchání přestupku zastavili a vyzvali řidičku k předložení dokladů. Protože žena byla zmatená a měla problémy s motorikou, strážníci u ní provedli dechovou zkoušku s negativním výsledkem. Provedená zkouška na omamné a psychotropní látky byla však pozitivní s výsledkem na amfetamin a metamfetamin. Celou věc si na místě převzala Policie ČR k dalšímu šetření.

Podobné příspěvky

Žižkovské pivobraní představí na Parukářce 35 minipivovarů

Šebík

GASK vystaví vzácnou Kutnohorskou iluminaci za symbolické vstupné

Aleš Fritscher

Den památky zesnulých

Aleš Fritscher