Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Tiskové Zprávy Zprávy z Prahy

Hokejisté NHL Jiří Sekáč a Michal Neuvirth opět přiblížili děti z dětského domova k Itálii.

Letní přípravy hokejových týmů a jejich hráčů pomalu spějí před začátkem soutěží ke svému konci. Nejinak tomu je také u našich hokejistů NHL, Jiřího Sekáče a Michala Neuvirtha. Před odletem do zámoří, kde se oba připojí k ostatním členům nejlepší hokejové soutěže světa, stihli podpořit dobrou věc v pražském klubu Movie´s, která se konala pro děti z dětského domova Krásná Lípa. Ty tak i díky příspěvku obou slavných hokejistů již příští měsíc vyrazí do italského městečka Lido Adriano k moři.

V Praze se konal 5. večer pro dobrou věc, který měl opět za úkol získat část finančních prostředků k úspěšnému odjezdu dětí z dětského domova Krásná Lípa na moderátorský workshop do Itálie. Zejména díky slavným sportovcům podporující tento projekt, mezi které se jako poslední v letošním roce zařadili Sekáč s Neuvirthem, se snad podaří dostatek finančních prostředků sehnat.
„Vždycky moc rád pomůžu, když je čas. Těch akcí je přes léto hodně, ale když se chvilka najde, moc rád pomůžu. Tento projekt jsem podpořil již v loňském roce, kde to nakonec vyšlo a děti k moři odjely. Co vím, letos už by to mělo také dopadnout, takže se děti opět k moři podívají,“ řekl útočník zámořského týmu Anaheim Ducks Jiří Sekáč.
Zatímco Sekáč se po letní pauze vrátí do prosluněného Anaheimu, kde bude opět bojovat o větší prostor na ledě, Michal Neuvirth se letos poprvé vydá směrem do Philadelphie, kde podepsal s místními Flyers dvouletý kontrakt a stal se tak novým spoluhráčem dalších zástupců české hokejové školy Radko Gudase s Jakubem Voráčkem.
„Jsem rád, že jsem na akci mohl být a podpořit takovou věc. Myslím, že takové věci by se měly více podporovat, protože děti si to zaslouží. Kluci z dětského domova s námi losovali tombolu a myslím, že to i přes menší nervozitu zvládli. Dokonce jsme vyhráli v tombole. Koupili jsme si několik lístků a jako výherce jsem vylosoval i Sekyho. Ale byla to fakt náhoda,“ řekla se smíchem nová akvizice brankoviště Philadelphie Flyers.
V průběhu večera se moderátor Petr Vojnar Michala optal na jeho dosavadní působiště v NHL, kdy samozřejmě nemohla chybět otázka ne jednu z největších hvězd NHL Alexandra Ovechkina, se kterým „Neuvy“ nastupoval pět let v barvách týmu hlavního města USA Washingtonu Capitals.
„On je neskutečná hvězda. Řekl bych, že je trošku namachrovanější, ale má na co. Je to, super kluk a skvělej spoluhráč. Minulý rok byl za mnou tady v Praze, jsme pořád v kontaktu. S Oviem jsem měl vždy dobrej vztah a mám za těch 5 let mraky vzpomínek,“ popsal vztah s hvězdným hokejistou Neuvirth.
Došlo také na spodní prádlo !
V průběhu večera se hosté mimo hokejistů dočkali také dvou módních přehlídek, kde při první přehlídce Alexandra Hejlová předvedla na dívkách kolekci šperků s názvem Lucy, jejíž tvář je zpěvačka Lucy Junk. Při druhé návrhářka Frederiqua de Silk předvedla na svalnatých krasavcích své luxusní spodní prádlo. Mezi modely se objevili také současní finalisté soutěže Muž roku 2015 Tomáš Martinka a Honza Vurm, kteří tak všem přítomným dámám předvedli, proč se probojovali do letošního ročníku mužské soutěže krásy. Své umění představil také žonglér Petr Šmaha a zpěvem večer zpestřil Jindřich Kraus.

FOTO: Jindřich Machuta

Podobné příspěvky

Aktuální informace k zásilkám z Číny a Velké Británie

Redakce

SPORTEM V.I.P. OSOBNOSTÍ – 4dílný charitativní seriál

Redakce

Bratislavu čeká rekordní automobilový salon

Redakce