Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Jak se Žluté lázně očistily od povodní i od Janouška

 

I když je společnost dostatečně silná, přesto jí spojení s Janouškem dost škodí a omezuje. “Nejvíc mi vadí, že tady všichni dřou po povodních, kdy jsme museli navézt 900 tun písku a dát novou trávu a lidé mají řeči ve smyslu co si stěžují, Janoušek to zaplatí.” zlobí se Libor Votruba, kterému patří 90 procent firmy a dodává: “toto nám ekonomicky velmi škodí, protože partneři s námi nechtějí spolupracovat a ani banky nám nechtějí půjčovat. Mají obavy, aby s tím nebyly také spojovány.”

Proto mají v plánu oddělit společnost Taiko na s.r.o., aby byla přehledná vlastnická struktura společnosti. Ovšem přátelství s Janouškem Votruba nepopírá: “Romana i jeho manželku znám ze Špindlu, kde jsem měl snowboardovou školu. Pak jsem přijel do Prahy, kde jsem nikoho neměl, takže jsem byl rád za pár známých jako je Roman.” A tak se stalo, že se Janouškova žena Simona stala členkou dozorčí rady společnosti Taiko. Ovšem na doporučení a po vzájemné dohodě odstoupila.

A jak svojí obhajobu Votruba zakončuje: “Jsme nájemcem Prahy a snažíme se dělat vše pro udržení dobrých vztahů.”

Podle mého názoru bychom se ale neměli tolik zajímat o politické zákoutí Žlutých lázní ale hledat tu jiná krásnější zákoutí, které přímo vybízejí k odpočinku, sportu, osvěžení a zábavě pro celou rodinu. A když někomu přijdou Žluté lázně drahé, tak ať přijde po 17 hod. a vstup má zdarma a kdo si pomyslí, že to tu večer nežije, tak ten se opravdu mýlí. Protože pobavit se v letním baru, zatančit si v krásné vzdušné tančírně a klidně si k tomu dát ještě osvěžujíí spršku, tak to je to pravé léto!

 

Pozůstatky po povodních:

Žluté lázně4

 

 

A jak vypadají lázně nyní:

Žluté lázně1 Žluté lázně3 Žluté lázně5                                         Žluté lázně7 Žluté lázně8

 

foto: Pražský zpravodaj

Podobné příspěvky

Za podnikáním v metropoli nejlépe na Prahu 15

Afri

Podmínky pro poskytnutí půjček pro živnostníky jsou podle Podnikatelských odborů nepřijatelné

Afri

Vlastimil Harapes oslavil sedmdesátku

Šebík