Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Jaké kolo potřebujete pro podzimní dny?

Gravel-kolo

Cyklosalon 24: Grande finále letošního léta jedině v pedálech. Jaké kolo potřebujete pro podzimní dny?… To a mnohem víc. Další inspirace pro milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. Těšte se na Cyklosalon v sobotu 28. srpna v 8.05 na Primě a v repríze 29. srpna v 10.35 na Prima COOL.

Prázdniny i léto se blíží pomalu do finále a s nimi i letošní řada pořadu CYKLOSALON.TV. Poslední díl této sezony je tu a s ním i porce dokonce tří testů kol. Pojďme se podívat na to, co jsme si pro vás přichystali, aby finále cyklistické sezony bylo opravdu velké.

Jaké kolo potřebujete pro podzimní dny?

koloPrvní test nám představí dětské kolo RASCAL 20. Tato česká značka si zakládá na kvalitním provedení, designu a nízké váze. Tento model s 20” koly váží do 8 kg, takže dítě se na něm vyřádí a rodič se nezničí, musí-li kolo někam nést. Touto reportáží provede Tereza Tobiášová s testovacím jezdcem Martínkem Hrabákem.

V sobotu 28.srpna se konečně pojede letošní cyklistický svátek L’Etape Czech Republice by Tour de France, který byl přeložen z 5. června. Jak se na tento závod připravovali určití jedinci a jak se můžete na příští ročník L’Etape připravovat třeba i vy sami? Přinášíme vám menší návod. Trénovat můžete doma s aplikací Rouvy, trénovat s trenérem, trénovat ve skupině a případně si zajet i na soustředění, kde se dozvíte i více informací od podobně „postižených” lidí. Tím vším provede Vašek Liška.

Hejma-koloNebyl by to Martin Müller alias Muldix, kdyby nevyhmátl zas něco zajímavého do terénu. LEADER FOX ARRAN je totální novinka na trhu, jejíž prototyp Martin testoval. Jedná se o celoodpružený elektrospeciál s neskutečně silným motorem od PANASONICU. Je to ještě enduro kolo, nebo už elektromotorka, která vás zaveze kamkoliv?

A to nejlepší nakonec. Neboli skvost, který si zaslouží vaši pozornost. Český brand FESTKA znají všichni cyklističtí fajnšmekři. A limitovaná edice deseti kol k desetiletiletému výročí firmy s modelem SCALATORE X je prostě bonbónek. Vše z karbonu, vykládané 24karátovým zlatem a ty komponenty a design! A váha a cena. Prostě vše. Scalatore znamená vrchař. A kdo jiný by měl provětrat tuto zlatou silniční mouchu než skvělý vrchař František Paďour!

koloTo je menu posledního CYKLOSALONU této sezony, během kterého tvůrci otestovali na padesát kol, koloběžek a dalších přibližovadel, projeli velkou část republiky, dali Vám plno tipů, rad a postřehů. Je to tak, je tu závěrečný díl týdeníku ze světa kol a podobných přibližovadel pro začátečníky, hobbíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, rady, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník, anebo jste cyklistikou přímo posedlí, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí.

Takže v sobotu ráno, než šlápnete do pedálů…

Pořad Cyklosalon se rád a fundovaně ujímá role průvodce nejen mezi novinkami ve světě kol, ale zabývá se také vybavením pro cyklistiku a zdravým životním stylem – zkrátka vším, co s pohybem souvisí. V neposlední řadě se diváci mohou těšit na tipy na výlety, a to nejen na ty akční a orientované na výkon, ale také na rodinné výjezdy do okolí.

Video zde: https://wetransfer.com/downloads/2ca2c76c2cd648f9a7585f97e0cd4ea120210824070750/dbc04c2f0b2af07b18cf4b2678383ce820210824070750/805b1c

Klára Kotábová | externí konzultant odd. Marketingu a PR pro televizi Prima

Podobné příspěvky

Trojská botanická zahrada připravuje výstavu orchidejí

Afri

Vlastimil Harapes oslavil sedmdesátku

Šebík

Jak je to nově s poukazy za zrušené kulturní akce

Afri