Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce Zprávy Pražského magazínu Zprávy z Prahy

Jaromír Jágr představil elektrokolo s názvem JÁGR68

jaromir jagr

Elektrokolo Crussis JÁGR68 poprvé spatřuje světlo světa

Výrobce elektrokol přichází na trh s limitovanou edicí modelu věnovaného legendární 68

Česká značka elektrokol Crussis představila na desátém ročníku ForBikes v pražských Letňanech svůj nový model JÁGR68. Kolo je v limitované edici sto kusů. JÁGR68 pohání motor BOSCH Performance Line CX a o dostatečnou výdrž se stará baterie o kapacitě 13,4 Ah/482 Wh. Na rámu jsou pak vyobrazeny největší úspěchy hokejové kariéry Jaromíra Jágra.

Elektrokola Crussis jsou spojeny s Jaromírem Jágrem již od minulého roku. Spolupráce dosahuje vyvrcholení právě představením modelu JÁGR68, který patří mezi to nejlepší, co Crussis nabízí. Model bude v omezené edici pouhých sto kusů, a Jágr je dokonce jednoho vlastníkem. V pořadí šedesátý osmý kus je pak právě v rukou slavného hokejisty.

Cesta za úspěchem

Na rámu kola jsou zvěčněny největší úspěchy hokejové legendy. Počínaje olympijským vítězstvím v Naganu až po pětinásobného vítěze Art Ross Trophy za nejvyšší získaný počet bodů v kanadském bodování. “Neodmyslitelně také patří k vyjmenovaným i dvojnásobný mistr světa a dvojnásobný vítěz Stanleyova poháru,” doplňuje majitel společnosti Petr Výkruta.

Vysoký výkon za každé situace

Elektrokolo JÁGR68 se opírá o vidlici ROCK SHOX Recon se zdvihem sto milimetrů. “Tato vidlice vyniká vysokou odolností díky materiálu, ze kterého je vyrobena. Kombinace magnesia a kovaného hliníku zaručují dlouhou životnost,” dodává Výkruta. Pohon pak zajišťuje motor BOSCH Performance Line CX s maximálním točivým 75 Nm, který si poradí i s více kopcovitým terénem. O dlouhou výdrž se stará baterie stejnojmenného výrobce o kapacitě 13,4 Ah/482 Wh.

Dvanáct rychlostí s oporou v hydraulických brzdách

Limitovaná edice se spoléhá na dvanácti rychlostní přehazovačku SRAM EAGLE NX, díky které si jezdec poradí s jakýmkoliv převýšením. “Cyklista si může mnohem plynuleji přehazovat dle svých aktuálních potřeba. Zároveň je přehození mnohem jemnější, takže případný okamžitý nápor na nohy je mnohem menší,” upřesňuje Výkruta. Brzdový systém mají na starosti hydraulické brzdy Tektro HD-M510, které spolehlivě zastaví kolo na místě.

Podobné příspěvky

Křest knihy Výstup na vrchol korupce

Redakce

Tip pro celou rodinu: plavba lodí po Berounce! Přívoz Kazín zahájí provoz 30. 5. 2015

Šebík

Stavebnictví naráží na nedostatek kapacit – bytů se loni začalo stavět nejvíce od roku 2009

Redakce