Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

K.U.K. – krádež u koníků

KRÁDEŽ!!…..dnes už každodenní,tedy běžná událost. Jenže……pokud se nás to netýká, téměř se nepozastavíme, ale pokud ano – OUHA!! Nastane v nás zmatek, otázky, pátrání, zloba, vztek, obrana….a hlavně BEZMOC!!!!
A tak tato neblahá skutečnost potkala i nás, partu lidiček u koníků v Řeporyjích. Máme zde 18 koní a kobylek,a v srdcích spoustu lásky k nim. Prožíváme s nimi fůru dobrodružství,radostí a také starostí, samozřejmě finančních nevyjímaje. Snažíme se o ně dobře pečovat a snad se nám to i daří. Teď se hodí poznamenat, že se nám to spíše dařilo, neboť před pár dny přišli cizí pobertové a z naší sedlovny zmizelo spolu s nimi při krádeži vše – sedla,uzdečky,ohlávky,dečky,třmeny,vodítka atd.krocení koně 800x533
Nejprve nás to ochromilo, ale už se pomalu stavíme zpět na nohy, snažíme se ještě lépe zabezpečit své věci a znovu se postupně krok po kroku dovybavit. Není to cesta lehká, ještě klopýtáme. A to je důvod naší prosby, ze srdce vyřčené: Kdo můžete jakkoli pomoci např. věcmi ke koním či třeba i minimální finanční částkou, budeme Vám my lidé i naši konští kamarádi moc vděční.
Přijďte se k nám podívat, povozit se, pobavit a hlavně přesvědčit, že s Vaším jakýmkoli darem bude dobře a cíleně naloženo.
Děkujeme za případnou pomoc a zveme Vás k nám do Řeporyj. Najdete nás na pastvinách nahoře nad ulicí K Holému vrchu.

Novinkou u nás je i to, že zakládáme jezdecký kroužek a připravujeme na červenec i srpen příměstský tábor pro děti pražské i z blízkého okolí.

Těšíme se na Vás.

  

Pro jakékoliv bližší informace kontaktujte paní Alenu Královou, tel.: 605 752 041,  e-mail: alena.kral@seznam.cz

Podobné příspěvky

Hledaný muž chtěl vykonat velkou potřebu v Čelakovského sadech. Strážníci zjistili, že je v pátrání Policie ČR

Afri

Úspory 40 % Čechů vzrostly, lidé se bojí budoucnosti

Afri

Lexum otevřelo novou kliniku v Praze

Afri