Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Každý sen se ti může splnit, když si ho opravdu přeješ

Splnene_prani

Klárka je poslána na venkov k příbuzným, které ani nezná, protože se o ni její rodiče nemohou starat. Zpočátku tam všechno nenávidí a chce se vrátit zpátky. Se svou výbušnou povahou to nemá lehké ani ve škole. Všechno se ale změní, když se objeví chlupatý psí tulák. Kromě vysněného pejska Klára nakonec získá i toho nejúžasnějšího kamaráda, a především nový domov a milující rodinu. Neobyčejně poutavý příběh o věrném kamarádství.

Splněný sen / Barbara O’Connorová

Každý sen se ti může splnit, když si ho opravdu přeješ

Pro děti od 9 let, 216 stran

Hodnocení na Goodreads: 4,32 hvězdiček z 5

Knížka vypráví o rodině, přátelství a naději. Ale mnohem víc také o zjištění, že to, co si občas přejeme, není to, co doopravdy chceme.“ – Leigh Anne

Pegas – Plamen Olympu / Kate O’Hearnová

PegasMěstem otřásá zuřivá bouře a Emily je sama doma, když na střeše jejího domu přistane zraněný Pegas. Okřídleného koně si okamžitě zamiluje a snaží se mu pomoct. Jenomže netuší, že s Pegasem jí do života vtrhne válka římských bohů se čtyřrukými příšerami. Její život se navždy změní. Může třináctiletá dívka zachránit Pegase a s ním i všechny bohy Olympu, než dohoří Plamen Olympu? Čas se krátí a neobvyklá skupina přátel se vrhá do boje s příšerami i na útěk před všehoschopnou vládní organizací, jejíž cíl je jediný – zahubit vše, co není lidské…

První ze šesti příběhů o Pegasovi a jeho kamarádce Emily. Ideální pro čtenáře Percyho Jacksona. Doporučuje sám Rick Riordan, autor fantasy bestsellerů.

Pro děti od 11 let, 256 stran

Hodnocení na Goodreads: 4,26 hvězdiček z 5

Bc. Kristina Neumannová Bílá
propagace a PR

Nakladatelský dům GRADA Publishing, a.s. slaví 30. narozeniny

Život naší rodinné firmy má grády! Vydáno více než 13 000 novinek a dotisků, celkem 26,5 milionu knih, to je 580 velkých kamionů knih, nebo police knih dlouhá 610 Km, z Prahy do Bratislavy a zpátky. Nakladatelský dům GRADA si drží pozici největšího tuzemského nakladatele odborné literatury a stále rychle posiluje v ostatních žánrech. Je třetím největším nakladatelstvím v ČR a největší rodinnou firmou v oboru.

Tradiční značka GRADA zůstává vyhrazena odborným knihám ze všech odvětví a oblastí lidské činnosti. Značka COSMOPOLIS přináší čtenářům zahraniční i českou beletrii všech žánrů. Značka dětské literatury BAMBOOK, předkládá malým čtenářům díla českých i zahraničních autorů a ilustrátorů. Literaturu poznání, knihy z oblasti rozvoje osobnosti, harmonie duše a těla, ale také alternativního vědění přinášíme pod značkou ALFERIA. Akvizicí získaná značka METAFORA rozšiřuje nabídku nakladatelského domu o další kvalitní beletrii i zájmovou a populárně naučnou literaturu. Unikátním projektem Nakladatelského domu GRADA je služba BOOKPORT, umožňující neomezené čtení e-knih mnoha nakladatelství.

Podobné příspěvky

Život dětem, Česká olympijská nadace a Aukro.cz odstartovaly charitativní aukci dřevěných slůňat

Šebík

Výstava fotografií Lenky Hatašové předznamenává galavečer Českého lva

Afri

Festival Hrady CZ nabídne kromě špičky tuzemského popu a rocku i mladé hudebníky a pohodlnější zázemí

Šebík