Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Komu to bude letos na svahu nejvíce slušet?

modelky

Lyžařská sezóna je za dveřmi a milovníci zimních sportů se už připravují na sjezdovky. Také mezi českými kráskami najdeme několik nadšených lyžařek, které by si zimní měsíce bez sněhu a hor nedovedly představit. Několikrát do roka tak navštíví kopce například modelka Nikol Švantnerová, která však letos lyžování vynechá.

Podívejte se, jak se české krásky připravují na lyžařskou sezónu

Modelka se těší na svého prvního potomka a na svahu nechce nic riskovat. „Na lyže ne, to riskovat nebudu, za to by mi to nestálo, ale hor se určitě nevzdám. Byli jsme na horách a zítra jedeme zase, Silvestr strávíme na horách a po Novém roce toho plánujeme také hrozně moc. Vánoce budou doma, ale hned potom se přesouváme na Slovensko. Budou to procházky, přítel bude lyžovat, miluji i zimní módu a těším se na tom celý rok,“ svěřila se brunetka na představení nové lyžařské kolekce Sportalm a Goldbergh v Praze.

Nikol řeší módu nejen v běžném životě, ale také během zimy a na horách. Nedávno se zúčastnila také přehlídky kolekce na příští rok v Rakousku. „Bylo to krásné, viděli jsme kolekci na příští rok a já už si tam zamilovala nějaké modely. Říkala jsem si, že už je potřebuji na další sezónu. Přehlídka byla živá a venku, tu značku mám jako srdeční záležitost, spolupracuji s nimi hodně dlouho,“ prozradila modelka, která už se těší také na Vánoce.

modelkaSlavit je plánuje v poklidu a v kruhu rodiny. „Chci mít před Vánocemi klid, nikde se nestresovat a letos to bereme jinak. Brácha je na Vánoce v Bangkoku. Poslední roky nevíme, co si máme dávat a nuceně utrácet peníze taky nechceme. Ten hlavní dáreček už jsme si nadělili. Dáme si maličkosti a praktické věci a budeme rádi, že jsme spolu,“ dodala modelka.

Na svahu během letošní zimy možná potkáte i Alici Bendovou. „Jezdím na snowboardu 29 let. Jezdím raději do Rakouska, nebo do Itálie, hory v Česku jsou také super, tam jedeme na otočku,“ prozradila herečka a moderátorka v prodejně luxusní lyžařské módy, kde si vybírala výbavu na letošní zimu. „Bundy a kabáty nosím i několik sezón, teď jsem si řekla, že už musím šatník obnovit a aby to vypadalo žensky,“ prozradila Alice, která nebude letošní Vánoce trávit na Tenerife, kde vlastní nemovitost, ale doma v Česku.

Lyžařskou módu David sport má ráda také moderátorka Petra Svoboda. Více než na to, jak jí to na svahu sluší, ale kouká na praktičnost. „Jako máma dvou dětí mám ráda módu, ale potřebuji také aby to bylo funkční a pohodlné. Vybírám zimní oblečení podle toho, aby mi bylo teplo a oblečení bylo praktické,“ svěřila se tvář televize Nova, která se těší také na hory. „Budeme tam s rodinou slavit Silvestra. Syn měl teď hodně školkových nemocí, tak doufám, že se to horským vzduchem zlepší,“ dodala půvabná moderátorka.

V prodejně David Sport si zimní modely zkoušela také kráska a modelka Klára Rychtaříková, která na svahu tráví poměrně velkou část zimy. „Od čtyř let lyžuji. Snowboard jsem zkoušela, ale zjistila jsem, že starého psa novým kouskům nenaučíš. „Mám ráda léto, ale lyžování také, s přítelem jedem na týden na lyže a pak i s dětmi. Jezdíme i na tracky na hory, takže čtrnáct dní až tři týdny na horách určitě strávíme. Na lyžování je nejlepší Itálie, tu miluju a jezdím tam už asi 10 let,“ dodala kráska.

Eva Polívková

Podobné příspěvky

Gott varoval před novou totalitou a pak udeřila rakovina

Afri

Vánoce v Praze – STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ

Afri

Významná ocenění a volba prezidenta

Afri