Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

LUCIE BÍLÁ – Černobílé turné 2013

Nejoblíbenější, nejvýraznější a nejznámější česká zpěvačka posledního desetiletí Lucie Bílá, vyráží na největší samostatné turné s názvem LUCIE BÍLÁ – Černobílé turné 2013.

Proč „černobílé“?

Nic v životě není jen černé, nebo jen bílé, přesto jako „černobílá“ se stylizuje právě tato pěvecká diva, Lucie Bílá – je BILÁ, přesto ji ale známe jako „černou“. Její image je laděná v černých barvách. Její oblečení, její účes, často i její doplňky. Její myšlení a její duše ale nejsou rozhodně černé. Naopak – Lucie Bílá kolem sebe rozdává spoustu pozitivní energie, světla a přátelského přístupu.

 

Pro koho je turné určeno?

Jednoznačně pro všechny! Pro všechny fanoušky, příznivce a obdivovatele Lucie Bílé, která má publikum v nejširším věkovém rozpětí, takzvaně od 9 do 99 let. Na koncerty a muzikály Lucie Bílé chodí děti, mladí, návštěvníci středního i staršího věku, i ti nejstarší.

Právě zpěvačka a 15ti násobná Česká (Zlatá) slavice oslovuje tak široké spektrum posluchačů – diváků pro svou profesionalitu, široký umělecký záběr, ale také otevřenost, upřímnost a vřelý přístup.

Repertoár:

Na 9 exkluzivních koncertech v Česku a na Slovensku, nebude chybět repertoár poskládaný z popu, rocku, šansonů i muzikálových hitů. Právě Lucie Bílá je jednou z nejznámějších muzikálových interpretek. Od Bídníků, přes Drákulu, Krysaře, Johanky z Arku až po Carmen, či současnou Aidu. Zcela jistě zazní známé hity, které fanoušci znají z koncertů, rádií, televizí, či CD. Nebude chybět ani výběr krásných a výjimečných písní, ze zatím posledního zpěvaččina alba MODI, kam texty ještě před svým skonem stačil napsat textař Pavel Vrba, a také Václav Kopta.

Co turné nabídne?

Všem, kteří na koncerty přijdou, nabídne doposud NEJvýpravnější turné držitelky patnácti Českých slavíků a mnoha dalších hudebních cen, s největší scénou, super zvukem, grandiózními efekty a úžasnými tanečníky! Něco, co zde ještě nebylo! Něco, na co prostě musíte přijít! Půjde o turné se samými NEJ!

 

NEJ stage!

Obrovské podium bude doplněno 10ti metrovým molem na ploše mezi diváky a kolem se speciální zónou – s omezeným množstvím skutečně exkluzivních míst!

NEJ scéna!

Velkolepá scéna bude dotvořena velkoplošnými LED obrazovkami, jaké všichni známe z velkých zahraničních hudebních produkcí či z TV vysílání pořadů jako Česko-Slovensko má talent, kde Lucie Bílá už po několikáté působí jako porotkyně.

NEJ zvuk!

Skvělé a dokonalé ozvučení koncertů je dne již téměř samozřejmostí, přesto se vždy vyplatí zdůraznit, že to bude opravdu i z hlediska zvuku stát za to. A bude to pecka!

NEJ světla!

Dokonalý light-design a spousta efektů dotvoří celkový dojem z celého koncertu.

…. a další NEJ ….

Spoluúčinkující:

Lucii Bílou doprovodí taneční skupina, těšit se můžeme na speciální hosty a v plánu je také předkapela. A samozřejmostí bude účast předního českého skladatele a klavíristy PETRA MALÁSKA, s nímž Lucie Bílá spolupracuje již řadu let.

A to vše pod vedením skvělého choreografa a tanečníka Miňa Kereše a režiséra ( ČS má talent, Modré z neba ) Jeffa Minaříka.

Kdy a kde?

15.10.2013                        PRAHA                             Tipsport Aréna

17.10.2013                        PLZEŇ                              Zimní stadion

19.10.2013                        BRATISLAVA                     Zimní stadion Ondreje Nepely

21.10.2013                        KOŠICE                            Steel Aréna

23.10.2013                        OSTRAVA                         ČEZ Aréna

25.10.2013                        ZLÍN                                Zimní stadion Luďka Čajky

27.10.2013                        BRNO                               Kajot Aréna

29.10.2013                        PARDUBICE                       ČEZ Aréna

31.10.2013                        LIBEREC                            Tipsport Aréna

 

Ceny vstupenek:

Omezený počet super exkluzivních míst 1.290,- Kč

Omezený počet exkluzivních míst 990,- Kč

790,- Kč, 590,- Kč, 390,- Kč

Držitelé průkazů ZTP, ZTP/P 99,- Kč

Vstupenky v ceně 1.299,- Kč jsou určeny pro ty, kteří chtějí mít nejlepší výhled a být bezprostředně u toho. Naopak pro handicapované občany jsou připraveny vstupenky za symbolickou cenu 99,- Kč tak, aby si i oni mohli užít skvělou atmosféru na koncertech Lucie Bílé.

Prodejci: www.ticket-art.cz, www.ticketportal.cz, www.sazkaticket.cz, www.ticketpro.cz

Charita:

Celé turné Lucie Bílé má také charitativní podtext. Lucie Bílá řadu let spolupracuje se snad nejznámější nadací, která se snaží pomáhat širokému spektru potřebných KONTO BARIÉRY. Po vzájemné dohodě organizátoři i Lucie Bílá dospěli k názoru, že největší kulturní záležitost letošního roku LUCIE BÍLÁ – Černobílé turné 2013 musí nejen nadchnout, bavit, ale také pomoci dobré věci.

Abychom naplnili odkaz a název – Černobílé turné, snažili jsme se toto také propojit právě s možností pomoci.

„Konto BARIÉRY podporuje všechny lidi s handicapem. Je to ohromně široká skupina lidí, kteří potřebují pomoc druhých. Skupina, kterou mnohdy veřejnost vnímá tak trochu ČERNOBÍLE. Lidé často tak trochu automaticky u člověka s postižením předpokládají vozík, berle nebo jinou viditelnou pomůcku. Lidi se smyslovým handicapem – tedy ty, co nevidí nebo neslyší – mnohdy nepoznáte na první pohled. Možná o to víc potřebují naši pomoc,“ říká ředitelka nadace KONTO BARIÉRY Mgr. Božena Jirků.

Ta je také spolu se svými spolupracovníky velmi nadšena tím, že se taková osobnost, jako je Lucie Bílá, opět rozhodla podpořit nadaci a opět přispět všem, kteří to potřebují. A že se rozhodla propojit svůj mega projekt turné s jednou z největších charitativních organizací u nás.

Konkrétní podoba formy pomoci, bude ještě upřesněna v následujících týdnech. Jednou z forem pomoci však bude „sbírková“ část, kdy v sálech, kde se exkluzivní koncerty v rámci LUCIE BÍLÁ – Černobílé turné 2013 uskuteční, budou mj. i kasičky, do nichž budou moci návštěvníci přispět svými finančními dary.

Podobné příspěvky

Na podzim se v kinech objeví Ženská na vrcholu

Jaroslav Hauer

Výstava Věže z Merkuru

Afri

Botanická zahrada zahájila oblíbenou výstavu exotických motýlů

Jaroslav Hauer