Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Magický  ROK DVOJKY startuje

Vizuál_Rok_Dvojky

Číslo 2 nese velkou symboliku. Znamená spolupráci, štěstí, lásku, klid, vytrvalost, růst a pozitivní energii. Praha 2 má dvojku v názvu, a proto bude rok 2022 oslavou místa, kde žijeme. Celý rok tak bude probíhat seriál akcí Rok Dvojky. Slavností zahájení proběhne v magickém termínu v úterý 22. 2. 2022 ve 12:22 na náměstí Míru a celou akci zahájí starostka Prahy 2 Alexandra Udženija.

Magický  ROK DVOJKY startuje

Těšit se můžete na vernisáž výstavy Dvojka pro každého. Na 12 venkovních panelech uvidíte, jak se v Praze 2 žije a co je v plánu do budoucna. Součástí vernisáže bude i představení samotného projektu, jeho loga a také seznámení veřejnosti s plánem akcí pro letošní rok.

Další doprovodná akce v rámci zahájení Roku Dvojky se přesune do historických prostor Novoměstské radnice, kde proběhne slavnostní ceremoniál k udělení titulů čestným občanům Prahy 2.

Večer ve 20:00 jste srdečně zváni na premiéru filmu o Dvojce, který se natáčel v průběhu celého roku. Promítat se bude na velkoplošnou obrazovku na náměstí Míru před kostelem sv. Ludmily.

 

Podobné příspěvky

Záhadná Dominikánská republika

Afri

Nejstarší genom moderního člověka

Redaktor J.Hampl

JARNÍ KVĚTINOVÝ PLES

Šebík