Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Divadlo Zprávy z Prahy

Milan Peroutka si plní sny. Bude hrát v divadle Metro

Peroutka, Zounar, Kraus Randová i Rašilov se těší do nově zrekonstruovaného Divadla Metro. 

Milan Peroutka si plní sny. Už jako dítě chtěl být muzikantem, zpěvákem i hercem, a to se mu spolu i s moderováním splnilo. Doposud coby herec se realizoval v muzikálech, ale taky v seriálu. Teď přišla nabídka na jednu z hlavních rolí v činohře a rovnou komedii.  A k tomu ještě ve zbrusu novém divadle. To se prostě nedalo odmítnout a sympatický umělec hned ukázal, kde bude už brzo hrát.

„Tohle je legendární pražské Divadlo Metro. Tady hrála taková jména jako Boris Rösner, Alois Švehlík, Jiří Štěpnička, Jan Přeučil a další, ale i Stella Zázvorková. Ta tu hrála i své úplně poslední představení. No a teď budu mít tu čest, že tu budu hrát taky,“ řekl Milan Peroutka.

Právě divadelní scéna na Národní třídě prochází díky novému provozovateli totální generální rekonstrukcí a od konce února 2022 tu bude střídat jedna skvělá komedie druhou, stejně jako talk show, vybrané recitály nebo malé koncerty.

„Milanovi jsme nabídli roli syna ve skvělé britské komedii Už tě mám dost, pod režijním vedením Antonína Procházky. Milan hraje takového floutka, fotbalistu, syna Saši a Lídy Rašilovových. Hodně si sedli a je skvělé pozorovat je při zkouškách,“ prozradil producent a ředitel Divadla Metro Jiří Turek a dodal, že v dalších skvělých komediích jako Dva nahatý chlapi, Osm eur na hodinu nebo Miluji tě, tak se měj či Špinavý obchod uvidí diváci herce jako jsou Martin Zounar, Martin Kraus, Daniela Šinkorová, Ljuba Krbová, Adrian Jastraban, Miroslav Etzler, Jiří Štrébl, Kateřina Pechová a další…

„Moc si to užívám, miluju humor, komedie a musím říct, že jsme skvělý tým. Kromě nás s Rašilovovými tam bude ještě Míla Mejzlík, kterého až diváci uvidí, tak se možná i počůrají smíchy, pak je tam Martin Kraus, Martin Písařík a Denisa Nesvačilová. Je to velká pohoda a bezva tým. Už se na to moc těším. Startujeme 27. února, kdy máme premiéru a vyjedeme s tím i po vlastech českých a moravských. Už teď si lidi můžou na webu divadla kupovat lístky,“ svěřil se Milan Peroutka.

Divadlo METRO zahajuje provoz už 26. února, kdy zde Martin Zounar, Martina Randová, Martin Kraus a Daniela Šinkorová od 19:00 odehrají dnes už legendární francouzskou komedii Dva nahatý chlapi. V březnu se pak diváci mohou těšit na další premiéru komedie Úvěr, kde exceluje Martin Zounar a Martin Kraus. Na řadu pak přijdou další skvělé nazkoušené kousky. Na dalších se pracuje a produkce divadla připracuje další představení. Více informací, především termíny a prodej vstupenek, najdou diváci na www.divadlometro.cz 

 

Foto: Divadlo METRO /Jaroslav Hauer

Podobné příspěvky

Zákaz klecových chovů pouze v rámci všech členských států EU

Afri

Firma Amazon otevřela ve Středočeském kraji obří distribuční centrum .

Afri

Štiky českého byznysu – šanci mají i menší firmy

Afri