Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
VIP akce Zprávy z Prahy

Míša Kuklová bude mít prý nového chlapa

Desítka známých osobností poslala do světa zajímavou knihu známé české televizní a rádiové vědmy Ivany Reginy Sádlové Kupcové. Jde o publikaci s názvem
Tajemství pro Vás.
Herci, zpěvačky nebo další kartářky se potkali v jednom pražských klubů, kde to energií a veselou náladou jen sršelo.

Deset kmotrů, mezi kterými byl jediný muž, herec Jan Přeučil, popřálo nové knize vyprávějící o tajemnu, kde součástí je i stručný snář, hlavně hodně spokojených čtenářů.

“Hlavně přeju všem, aby jim všechny věštby vyšly a měli v životě štěstí,”přála třeba Michaela Kuklová,

vedle které se objevila Miriam Kantorková, Eva Hrušková, Petra Černocká s dcerou Bárou Vaculíkovou, Marie Tomsová, Marie Pojkarová či další vědmy a kartářky – Dagmar Kludská nebo Ivana Marie Ivanová Burdová.
“Karty jsou vlastně jen pomůcka. Já třeba se na vás dívám a už o vás ledasco vím, ale musím se na ty lidi napojit,” podotkla kartářka Ivana Burdová. Ta byla právě jednou z kmoter kamarádky, televizní kartářky Ivany Reginy Sádlové Kupcové. “Jsem moc ráda, že jsme se tu takhle krásně sešli, a kdo bude chtít, tomu se i na karty podívám,” slíbila.

A jak řekla, tak bylo.
Michaelel Kuklové předpověděla štěstí a dokonce i nového muže na obzoru.
“Tak to jsem na to sama zvědavá. Prožívám momentálně hezký život, tak pokud bude ještě lepší, bude mě to těšit,” podotkla herečka.Já jsem se s Ivanou Region potkala před mnoha lety a na mnoha příkladech jsem si ověřila, že to, co říká, je pravda, že jí věštby vycházejí. To byly věci, které třeba neměla šanci jinak vědět,” podotkla herčka a dabérka Eva Hrušková, která na akci přišla s manželem Janem Přeučilem.

Podobné příspěvky

Patnáct let klepou členové souboru Loutky v nemocnici na dveře pokojů

Afri

Prezident Miloš Zeman nesklízel 17. listopadu úspěchy

Afri

Do projektu OC Race se zájemci mohou zapojit i letos

Afri