Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Motivace pro každého v každém věku

web letisteDoufám, že nepatříte k těm, kteří nad vším mávnou rukou a se slovy “A to už není pro mě!” vše smetou ze stolu. Protože nikdy není pozdě začít s něčím novým co vás zároveň obohatí a bude vás i bavit. A pokud to znamená naučit se cizí jazyk, tak na ten není nikdy pozdě. Jestli ho potřebujete nebo nepotřebujete to není podstatné, důležitý je ten pocit, že umíte anglicky a ten je k nezaplacení. 

Jenže…Jazykové školy nás zavalují kurzy typu – pomaturitní, business, příprava na maturitu a ostatní certifikáty. A když už najdeme kurz pro tzv. “dospělé” sejdou se ve třídě všichni věkově přibližně stejně a to maximálně do 40 let. Ale jsou i takové školy, které se zaměřují na zájemce starší 40 let a my jsme do jedné takové školy měli možnost nahlédnout a seznámit se tak s tím, jak jsou na tuto generaci připraveni. Agentura Motivace se od samého založení r. 1999 zaměřuje a její hlavní skupinou jsou klienti starší 40 let. V jazykové výuce klade agentura důraz na psychologická, fyziologická a sociální specifika klientů. Tým v Motivaci se vyznačuje vstřícným a trpělivým přístupem, typickým nástrojem lektorů ve výuce je podpora a povzbuzení studentů a zakládá si na individuálním přístupu ke klientům.

Největší odměnou jsou pak věrní klienti, kteří v Motivaci studují již více než 3 roky. Tato skupina tvoří přibližně 70% z celkového počtu studentů.

Takže na jazyk není nikdy pozdě. Kdo má chuť se rozvíjet i po čtyřicítce, třeba právě Motivace bude tím správným místem osobního rozvoje. Proto žijte naplno a uživejte života.

 

Podobné příspěvky

Co dělají školy pro demokracii

Afri

Peter Nagy: křest CD 2015 „ROCKmi overené“

Šebík

Anife Hasan Vyskočilo.vá řádila na trzích ve Žlutých lázních

Afri