Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Modeling Šoubyznys Zprávy z Prahy

NÁSTĚNNÉ HODINY by BLANKA MATRAGI

Výstava Blanky Matragi v Obecním domě nyní představuje obměněnou expozici mapující její více jak pětatřicetiletou kariéru módní návrhářky a designérky.

Rovněž zde najdete nejnovější kolekci Elements 2017 doplněnou o nástěné hodiny, pánské kravaty a módní doplňky z dílny paní Blanky. Zde se designérka inspirovala přírodními živly bez kterých by život na naší planetě neexistoval. Kolekce Elements je obohacena o nejnovější technologie nejen v materiálech, ale hlavně v přístupu a používání autorských inovačních nápadů v 3D efektu s iluzionistickými prvky.Dále je k vidění také sklo, porcelán, sochy, lustry, šperky či grafiky navrhované a vyrobené paní Blankou.

Nástěnné hodiny od Blanky Matragi  a výrobce hodinek Prim

Společnost ELTON hodinářská, jediný výrobce českých hodinek PRIM a Blanka Matragi, světově uznávaná módní návrhářka a designérka vytvořily společně výjimečnou kolekci nástěnných hodin. Inspirací pro čtveřici unikátních designů byla nejnovější kolekce Blanky Matragi, nazvaná Elements.
My Vám musíme ještě prozradit, že se kolekce ELEMENTS stane i námětem pro kolekci ložníha povlečení, kterou návrhářka připravuje s českou firmou na ložní povlečení Matějovský.

V kolekci nástěnných hodin jde o spojení dvou českých značek, respektive jmen, která jsou ve světě módy i designu synonymem kvality materiálů, nadčasovosti a jedinečných výrobků s propracovanými detaily.

“Paní Blanku Matragi jsme oslovili s nabídkou spolupráce, protože patří k nejvýznamnějším a nejzajímavějším osobnostem nejen české módní scény,” říká Michal Batelka, generální ředitel ELTON hodinářská, a.s. “Tak, jako jsou naše náramkové hodinky vyjádřením osobnosti a vkusu svého nositele, nástěnné hodiny doladí celkový design interiéru.”

V UMĚNÍ NEEXISTUJÍ ŽÁDNÉ LIMITY, říká ke spolupráci se společností ELTON paní Blanka Matragi a pokračuje: “Je mi potěšením, že ve spojení s PRIM – firmou s úžasnou tradiční ruční výrobou – tyto možnosti společně umocníme.”

Foto i text Jaroslav Hauer

Oheň – Hodiny, které nikdo nepřehlédne, svou energií rozehřejí každý interiér.

Země – Motiv v jemných odstínech šedé a hnědé, opticky vystupující struktura svádí k doteku.

Vzduch – Vizuálně působivý motiv, plný jiskřivé energie.

Oceán – Dynamický námět vlny s překvapivou kontrastní barevnou kombinací

Podobné příspěvky

Muzikál CYRANO s hudbou Ondřeje Gregor Brzobohatého

Jaroslav Hauer

Michaela Nosková se bojí o děti

Jaroslav Hauer

Výstavu s tématem Rytmus uvidíte v Klatovech

Petr Ondrášek