Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Film Zprávy z Prahy

Natáčení filmu Bastardi 4 pokračuje: Sexy Gášpárová a Mottlová a vedle nich van Damme?

Jsou to stále jen spekulace, nebo už je to potvrzené? Opravdu se v dalším, čtvrtém pokračování, legendárního filmu Bastardi s podtitulem Reparát, představí akční superhrdina Jean-Claude van Damme? To ví zřejmě jen on a režisér a scénárista filmu Tomáš Magnusek. Jenže na “Krále Belgičanů” číslo nemáme a Magnusek zatím mlčí jako hrob. Nicméně ve snímku si zahrají i dvě velké, sexy krásky!

Bastardi 4 slibují skvělou podívanou a odlišný posun děje, na rozdíl od předchozí trilogie. “Film bude více s nadsázkou, humorem, nebude tak ´brutální´, bude mít velmi netradiční vývoj, stejně jako některé postavy v něm,” prozrazuje Tomáš Magnusek, který hraje hlavní mužskou roli učitele Majera spolu s hercem Zdeňkem Godlou, ten hraje jeho spolužáka. V těchto dnech společně natáčí v autentických lokalitách, jako je Chánov, kam samozřejmě dorazili i další herci. Především dvě sexy dračice – herečka a zpěvačka Barbora Mottlová, která si střihne roli právničky a také krásná modelka a Dívka roku 2016 Gabriela Gášpárová, pro kterou je to v krátké době už druhá spolupráce s režisérem Magnuskem (objevila se i v jeho seriálu Škola mého života). V Basterdech má dokonce šest natáčecích dní.
Nutno říct, že maskéři snímku odvedli skvělou práci. Nalíčená jako romka by Gabriela do Chánova v pohodě zapadla.

“Neskutečně si to užívám. S panem Magnuskem je skvělá spolupráce a vidět kolem sebe tolik hereckých hvězd je prostě pecka. V tomto prostředí jsem navíc poprvé…,” usmívala se sexy brunetka.

“Natáčení bylo opravdu dost veselé. Jedna hláška za druhou. A Tomáš Magnusek říkal, že jsem od první chvíle skvěle zapadla do týmu, což je pro mě čest. Byla to celou dobu ohromná legrace a pohoda. A Zdeněk Godla, s nímž předvedeme i pro diváky velmi zajímavé scény, je naprosto boží, přirozený a bezprostřední. Hned jsme se na sebe napojili,” svěřila se Bára Mottlová, která se nedávno objevila i na titulce slavného pánského časopisu.
Na tu největší hvězdu, se vší úctou ke všem aktérům, se však teprve čeká. Tomáš Magnusek už dlouho avizuje, že má připravené opravdu velké jméno. Podle zákulisních informací by to mohl být legendární akční hrdina Jean-Claude van Damme.

“Nechci toho zatím prozrazovat moc, už toho bylo řečeno více než dost… a uvidíme…,” kroutil lišácky hlavou režisér. Nicméně, podle zatím nepotvrzených informací, by si prý měl slavného herce najmout Jiří Krampol právě k zavraždění učitele Majera. Dorazit by měl nejdříve v květnu, což bude záležet hlavně na pandemické situaci.
Uvidíme, jak to nakonec dopadne. Každopádně už takto jsou Bastardi 4 – Reparát jedním z nejočekávanějších filmů roku. A kdyby si tam zahrál ještě van Damme…

Foto: Miloš Smiedberger – Bastardi 4

Podobné příspěvky

Hororová komedie ŠŤASTNÉ A KRVAVÉ

Redakce

ČEZ se chystá na hackery

Redakce

Psalo se v Praze před sto lety!

Redakce