Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Není Elektra jako Electra

elektrokolo

Cyklosalon: Jak na defekty a na čem jezdí profíci ve výslužbě? 

Televize Prima přináší další díl pořadu pro všechny milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. Další řada premiérových dílů pořadu Cyklosalon poběží 21. května v 7.35 na Primě a ve středu 25. května ve 23.05 na Prima COOL.

Týdeník ze světa kol, a nejen jich, pro začátečníky, hobíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník nebo cyklistikou přímo posedlý, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí. A na co se můžete těšit?

Minulý víkend proběhl Světový pohár horských kol v Novém Městě na Moravě, ledoví muži mráz tentokrát nepřinesli a CYKLOSALON.TV tu je opět se svými tipy, nápady a testy kol.

Znáte Electru? Nemyslíme Sofoklovu známou tragédii Elektru, ale Electru! Jedná se o americkou značku stylových kol, která spadá pod slavný TREK. A tuhle unisexovou krasavici na pláž, kolonádu, do města či parku pozvala na kávu a otestovala naše Kačka Polívková. Žádný les, ale pohoda v parku.

To, co nepotkalo Kačku, potkalo našeho Františka Fialu. Defekt. Ale František je bard a expert a vyřešil to skvěle. Zavolal si pomoc a přijelo opravárenské cargo kolo KOLOFIX. Tato síť servisů nabízí i pojízdné pobočky – v dodávce nebo právě na cargo kole. A sám Pavel Čábelický, zakladatel KOLOFIXu a servisman české MTB reprezentace, se podíval, co je za problém, a defekt pláště vyřešil levou zadní.

Teď si představte, že jste profesionální cyklista a trénujete a závodíte na kolech dle toho, v jakém jste týmu. A teď si také ještě představte, že svou kariéru ukončíte a o ta kola přijdete. Na čem budete jezdit? Náš František Paďour už nějaký ten rok cyklistickým profíkem není a na tuto otázku si už odpověděl. A tou odpovědí je BMC Teammachine SLR One. A tuto raketu nám všem představí.

Vašek Liška se chystá na svůj první cyklistický závod. Jedná se o L‘Etape Czech Republic. Ale jak se na takový závod připravit, když s tím nemáte žádné zkušenosti? Člověk jezdí většinou sám, a najednou má jet v balíku s dalšími stovkami cyklistů. Na to je nejlepší se přihlásit do nějaké skupiny a jezdit s podobně naladěnými lidmi. A třeba HARFASPORT nabízí nejen prodej a servis, ale i přednášky, semináře, a právě společné vyjížďky. A Vašek na jednu takovou vyrazil.

A na konci dílu si vylosujeme vítěze nebo vítězku naší Výzvy s Romanem Šebrlem o startovné na zmiňované L’Etape.

Celým pořadem nás provede režisérka a milovnice rychlých přibližovadel Tereza Tobiášová.

Cyklistická sezóna 2022 nabírá na obrátkách a díky pořadu Cyklosalon.tv se máte určitě na co těšit! Pořad Cyklosalon se každoročně rád a sofistikovaně ujímá role průvodce světem kol, ale také zdravým životním stylem pro cyklisty či vybavením nezbytným pro skvělé výkony. Kromě toho je pořad také plný tipů na cyklovýlety, rodinné i sportovní, orientované na výkon. Každý si vybere podle toho, jak má natrénováno. Přidejte se tedy ke komunitě, která má stále silnější slovo, a dělejte v nadcházející sezoně něco pro svoje zdraví i bezpečnost.

Video zde:
https://wetransfer.com/downloads/805d7f8f8d64a23a0039cf01d265145a20220518065406/e77717b5db6156c8ea5e7aae0530c9c020220518065406/6f7677

Klára Kotábová | externí konzultant odd. Marketingu a PR pro televizi Prima

Podobné příspěvky

Pomocí paušální daně ušetří živnostníci až 80 tisíc korun

Afri

Za podnikáním v metropoli nejlépe na Prahu 15

Afri

Květinový dům spustí boom maloobchodu a společenského i kulturního života v horní části Václavského náměstí

Šebík